Kayseri Şehir Terminali - Bingöl otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Bingöl otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Kayseri Bingöl arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 01:30 Lider Muş Tur aracıdır. HJ2 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Bingöl arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Bingöl arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
603.48 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 31dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
16

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

KAYSERİ BİNGÖL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur İZMİR > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 26.02.2021 01:30 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 01:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 26.02.2021 02:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 26.02.2021 04:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 04:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 26.02.2021 18:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 22:01 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 22:29 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 26.02.2021 22:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 26.02.2021 22:59 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 26.02.2021 23:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KAYSERİ > BİNGÖL > Malazgirt 26.02.2021 23:30 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > BİNGÖL > Patnos 26.02.2021 23:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİNGÖL 26.02.2021 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > KAYSERİ > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 23:59 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al

BİNGÖL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bingöl Kayseri Uzaklık: 1,294.40 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Kayseri Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Kayseri Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Kayseri Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Kayseri Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Batman - Bingöl Kayseri Uzaklık: 2,137.08 km / Süre: 02:58 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Bingöl Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Bingöl Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Bingöl Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Bingöl Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Bingöl Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Bingöl Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al

KAYSERİ BİNGÖL GÜZERGAHI

KAYSERİ BİNGÖL YOL TARİFİ

64 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Atatürk Blv.

1,0 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde hafif sağa dönün

306 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin, Pınarbaşı / Malatya tabelalarını takip edin ve Nalçık Blv. / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

51,4 km / 41 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

22,9 km / 18 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sola dönün

90 m / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sağa dönün