Kayseri Şehir Terminali - Bitlis otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Bitlis otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 180 TL olduğu Kayseri Bitlis arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 00:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
782.81 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 39dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
6

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

KAYSERİ BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > KAYSERİ > BİTLİS > VAN 27.02.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > KAYSERİ > BİTLİS > VAN 27.02.2021 01:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİTLİS 27.02.2021 04:00 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BİTLİS 27.02.2021 18:00 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > BİTLİS > VAN 27.02.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > KAYSERİ > BİTLİS > VAN 27.02.2021 22:01 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Kayseri Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Kayseri Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Kayseri Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Kayseri Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Kayseri Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Kayseri Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Bitlis Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Bitlis Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Bitlis Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Bitlis Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Bitlis Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Bitlis Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

KAYSERİ BİTLİS GÜZERGAHI

KAYSERİ BİTLİS YOL TARİFİ

64 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Atatürk Blv.

1,0 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde hafif sağa dönün

306 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin, Pınarbaşı / Malatya tabelalarını takip edin ve Nalçık Blv. / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

139 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

47 m / 1 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa yönelin

47,4 km / 39 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

35,1 km / 25 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

32,6 km / 22 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün E99 boyunca ilerleyin

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın