Kayseri Şehir Terminali - Bolu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Bolu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Kayseri Bolu arası en yakın sefer 10 Mayıs 2021 Saat 00:00 Muş Yolu Turizm aracıdır. H1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Bolu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Bolu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vip Malatyalılar Turizm, Muş Yolu Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
501.68 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 41dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
10

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

KAYSERİ BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 00:00 H1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 01:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 01:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 02:00 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BOLU 10.05.2021 17:00 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 18:00 1+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 18:58 1+1+, 1+1 75 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > BOLU 10.05.2021 21:00 1+1 VİR - , 2+2 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 21:30 +1, 1+1 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 10.05.2021 23:00 X+14, 1+1 150 TL Bilet Al

BOLU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Kayseri Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Sakarya - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Karabük - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Zonguldak - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,607.47 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bartın - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,777.77 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Ankara - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Bolu Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Bolu Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Bolu Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Bolu Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Bolu Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Bolu Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KAYSERİ BOLU GÜZERGAHI

KAYSERİ BOLU YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

117 km / 1 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

24,8 km / 18 dakika: Atatürk Cd. / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

145 km / 1 saat 22 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,1 km / 7 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa yönelin

3,9 km / 4 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: İzzet Baysal Cd. / D160 yönünde sola dönün D160 boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sağa dönün

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz