Kayseri Şehir Terminali - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Kayseri Bursa arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:00 Muş Yolu Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Muş Yolu Turizm, Metro Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
670.09 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 24dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
12

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

KAYSERİ BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 26.02.2021 00:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BURSA 26.02.2021 02:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > BURSA 26.02.2021 02:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 19:00 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BURSA > ÇANAKKALE 26.02.2021 21:00 2+1p, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 26.02.2021 21:00 T33, 2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BURSA > BALIKESİR 26.02.2021 21:30 1+2Y, 2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > BURSA 26.02.2021 22:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > BURSA 26.02.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 26.02.2021 23:58 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > BURSA 26.02.2021 23:59 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 26.02.2021 23:59 X+3İ, 2+1 80 TL Bilet Al

BURSA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > KAYSERİ > VAN 26.02.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 105 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > KAYSERİ 26.02.2021 11:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KAYSERİ > Malazgirt 26.02.2021 12:30 HJ2, 2+1 85 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > KAYSERİ > Patnos 26.02.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > BURSA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 26.02.2021 14:30 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 26.02.2021 14:59 X+12, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 26.02.2021 15:00 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BURSA > KAYSERİ 26.02.2021 17:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 85 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > BURSA > KAYSERİ > ELAZIĞ 26.02.2021 18:00 2+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > BURSA > KAYSERİ 26.02.2021 21:00 Z34, 2+1 130 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Kayseri Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Kayseri Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Bursa Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Bursa Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Bursa Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Bursa Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Bursa Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Bursa Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KAYSERİ BURSA GÜZERGAHI

KAYSERİ BURSA YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

95,9 km / 1 saat 3 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Milli Egemenlik Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Hürriyet Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

21,1 km / 19 dakika: Acıöz Cd. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Kırşehir Aksaray Yolu / D757 yönünde sola dönün

8,4 km / 7 dakika: Sağa dönün

16,1 km / 15 dakika: Ecikağıl Köyü İç Yolu yönünde devam edin

8,7 km / 7 dakika: Bekdik Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Bahçeler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kızılırmak Sk. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Hürriyet Blv. yönünde sola dönün

6 m / 1 dakika: Kemal Ünsal Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağlık Cd. yönünde sola dönün

44 m / 1 dakika: Şafak Sk. yönünde sağa dönün

13,1 km / 12 dakika: Hafif sola yönelin

13,6 km / 10 dakika: Evren Şereflikoçhisar Yolu yönünde hafif sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hanlı Köprüsü yönünde devam edin

2,6 km / 2 dakika: Berat Cömertoğlu Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Dağ Yolu Sk. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dağ Yolu Sk. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Dağ Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Girne Sk. yönünde dümdüz ilerleyin

74 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 16 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz