Kayseri Şehir Terminali - Elazığ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Elazığ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Kayseri Elazığ arası en yakın sefer 20 Nisan 2021 Saat 01:00 Star Diyarbakır aracıdır. TRAV olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
434.97 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 31dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
20

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

KAYSERİ ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > BATMAN 20.04.2021 01:00 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 20.04.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > KAYSERİ > ELAZIĞ > DİYARBAKIR 20.04.2021 01:30 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 20.04.2021 02:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANTALYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 20.04.2021 04:00 Y2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ELAZIĞOTOGAR 20.04.2021 04:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > KAYSERİ > ELAZIĞ 20.04.2021 05:00 Y2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ELAZIĞOTOGAR 20.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ > VAN 20.04.2021 18:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > KAYSERİ > ELAZIĞ > BATMAN 20.04.2021 20:31 TR40, 2+1 75 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ > SİİRT 20.04.2021 20:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ > BATMAN 20.04.2021 22:00 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ELAZIĞOTOGAR 20.04.2021 22:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 20.04.2021 22:59 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 20.04.2021 23:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KAYSERİ > ELAZIĞ > Malazgirt 20.04.2021 23:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > Patnos 20.04.2021 23:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 20.04.2021 23:59 e2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ELAZIĞOTOGAR 20.04.2021 23:59 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ > TUNCELİ 20.04.2021 23:59 2+1., 2+1 75 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Kayseri Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Kayseri Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Kayseri Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Kayseri Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Kayseri Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Kayseri Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Elazığ Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Elazığ Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Elazığ Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Elazığ Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Elazığ Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

KAYSERİ ELAZIĞ GÜZERGAHI

KAYSERİ ELAZIĞ YOL TARİFİ

64 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Atatürk Blv.

1,0 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde hafif sağa dönün

306 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin, Pınarbaşı / Malatya tabelalarını takip edin ve Nalçık Blv. / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın