Kayseri Şehir Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Kayseri İstanbul arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 00:00 Muş Yolu Turizm aracıdır. H1+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, RH Turizm, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
764.79 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 29dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
16

KAYSERİ İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 00:00 H1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 00:30 2+1Y, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 01:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 01:30 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 02:00 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SİLİVRİ 11.05.2021 17:00 SUIT, 2+1 230 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 11.05.2021 17:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 18:58 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 11.05.2021 19:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 19:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > İSTANBUL(Esenler) 11.05.2021 19:00 +38, 1+1 200 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > İSTANBUL(Esenler) 11.05.2021 21:00 40+C, 1+1 200 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 11.05.2021 21:00 40+C, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 11.05.2021 23:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 23:00 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > İSTANBUL 11.05.2021 23:59 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al

İSTANBUL KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > VAN 11.05.2021 11:00 OLĞ1, OLAĞAN ÜSTÜ DVG 89 TİPİ ,1+1 250 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Hizan 11.05.2021 12:00 tr3, 2+1 250 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Patnos 11.05.2021 12:00 H1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Doğanyol 11.05.2021 12:30 1+11, 1+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KAYSERİ > BATMAN 11.05.2021 13:30 X+14, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ 11.05.2021 15:00 +1, 1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KAYSERİ 11.05.2021 17:00 1+1 VİR - , 2+2 250 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 11.05.2021 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 11.05.2021 18:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ 11.05.2021 19:00 40+C, 1+1 200 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ 11.05.2021 19:20 40+C, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KAYSERİ 11.05.2021 20:30 SUIT, 2+1 251.5 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > MALATYA 11.05.2021 20:30 1+11, 1+1 130 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ 11.05.2021 21:00 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 11.05.2021 22:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ > ŞANLIURFA 11.05.2021 22:00 1+37, 1+1 200 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ > ŞANLIURFA 11.05.2021 22:21 1+37, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 11.05.2021 22:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Kayseri Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Kayseri Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Kayseri Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Kayseri Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Kayseri Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Kayseri Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat İstanbul Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas İstanbul Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

KAYSERİ İSTANBUL GÜZERGAHI

KAYSERİ İSTANBUL YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

117 km / 1 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

24,8 km / 18 dakika: Atatürk Cd. / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün