Kayseri Şehir Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu Kayseri İzmir arası en yakın sefer 20 Eylül 2020 Saat 01:30 Vangölü Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Yeni Aksaray firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
837.59 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 09dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
14

KAYSERİ İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 01:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Aksaray KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 17:00 H1+4, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 17:30 34, 2+1 65 TL Bilet Al
Öz Elbistan DİYARBAKIR > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 18:00 34, 2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 18:00 D1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 20:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 20:30 1+1C, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 20:31 1+2Y, 2+1 75 TL Bilet Al
Turgut Reis KARS > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 22:30 1+1H, 2+1 120 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 23:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 23:15 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 23:30 F1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Kayseri > İzmir 20.09.2020 23:59 00 MERCEDE, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > İZMİR 20.09.2020 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

İZMİR KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Turgut Reis İZMİR > KAYSERİ > KARS 20.09.2020 11:00 1+1H, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > KAYSERİ > VAN 20.09.2020 11:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KAYSERİ > Patnos 20.09.2020 12:30 HJ2, 2+1 85 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KAYSERİ > Patnos 20.09.2020 13:00 F1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Elbistan İZMİR > KAYSERİ > Elbistan 20.09.2020 15:00 34, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elbistan İZMİR > KAYSERİ > DİYARBAKIR 20.09.2020 15:30 34, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > KAYSERİ > Afşin 20.09.2020 16:00 TR34, 34 KİŞİLİK TREVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > KAYSERİ 20.09.2020 18:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İzmir > Kayseri 20.09.2020 18:30 00 MERCEDE, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm İZMİR > KAYSERİ 20.09.2020 19:00 QQ1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > KAYSERİ 20.09.2020 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Kayseri Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Kayseri Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Kayseri Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir İzmir Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde İzmir Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir İzmir Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat İzmir Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas İzmir Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Karaman Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Nevşehir Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Esenler Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Afyon Kayseri Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kayseri Lider Muş Tur 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Kayseri Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur İzmir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmit İzmir Show Time Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al

KAYSERİ İZMİR GÜZERGAHI

KAYSERİ İZMİR YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin