Kayseri Şehir Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Kayseri İzmir arası en yakın sefer 20 Aralık 2019 Saat 17:00 Lider Elbistan aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 17:00 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Lider Elbistan, Yeni Aksaray firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
837.59 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 09dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
14

KAYSERİ İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Elbistan Elbistan > Kayseri > İzmir 20.12.2019 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Yeni Aksaray Kayseri > İzmir 20.12.2019 17:00 2**1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > Kayseri > İzmir 20.12.2019 18:00 TR48, Travego 48 Kişilik ,2+2 85 TL Bilet Al
Öz Elbistan Diyarbakır > Kayseri > İzmir 20.12.2019 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 85 TL Bilet Al
Süha Turizm Kayseri > İzmir 20.12.2019 18:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Medine Turizm Kayseri > İzmir 20.12.2019 19:00 ELİT HAT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > İzmir 20.12.2019 19:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm Kayseri > İzmir 20.12.2019 19:30 N1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm Elazığ > Kayseri > İzmir 20.12.2019 22:30 2++1, 2+1 80 TL Bilet Al
Kars Kalesi Kars > Kayseri > İzmir 20.12.2019 22:30 TR15, 2+2 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > Kayseri > İzmir 20.12.2019 23:00 T2+1, Tourismo 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Malazgirt > Kayseri > İzmir 20.12.2019 23:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Kayseri > İzmir 20.12.2019 23:59 RAHAT HAT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > İzmir 20.12.2019 23:59 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Kayseri Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Kayseri Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Kayseri Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir İzmir Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde İzmir Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir İzmir Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat İzmir Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas İzmir Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Çanakkale Elazığ Murat Turizm 140 TL Bilet Al
Kayseri Kahramanmaraş Aksu Turizm 40 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Elazığ İzmir Elazığ Hazar Turizm 180 TL Bilet Al
Aydın İzmir Balıkesir Uludağ 20 TL Bilet Al
Van İzmir Best Van Turizm 250 TL Bilet Al

KAYSERİ İZMİR GÜZERGAHI

KAYSERİ İZMİR YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin

Kayseri Haberler
  • Kayseri'de gıda denetimleri ve güvenliği TkMM'de anlatıldı

    Kayseri'deki gıda denetimleri ve gıda güvenliği, Türkiye küçük Millet Meclisi'nde (TkMM) ele alındı.

  • Kuruyemişe 'Yılbaşı' zammı

    Kayseri'de yaklaşan yılbaşı öncesinde kuruyemiş ürünlerinin fiyatlarında yüzde 30 civarında artış yaşandı.

  • AGD Kayseri Şube Başkanı Baki Coşkun Açıklaması

    Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kayseri Şube Başkanı Av. Baki Coşkun; 'Mısır, Suriye, Doğu Türkistan ve Filistin zindanlarındaki kardeşlerimiz özgür oluncaya, dökülen kanlar duruncaya kadar mazlumların sesi ve çığlığı olacağız' dedi.

  • Kayseri Küçük Millet Meclisi toplandı

    Kayseri Küçük Millet Meclisi'ne konuk olarak katılan Kayseri Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Sami Yılmaz; 'Kasım ayı içerisinde tarım şurası toplandı.

  • Kayseri'de uyuşturucu operasyonları: 3 gözaltı

    Kayseri'de polis ekipleri tarafından düzenlenen 2 ayrı uyuşturucu operasyonunda 3 kişi gözaltına alındı.

İzmir Haberler
  • Enduro ve ATV Şampiyonası'nın finali İzmir'de başladı

    Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın final yarışı İzmir'in Urla ilçesinde 72 sporcunun katılımıyla başladı.

  • Çin'in Doğu Türkistan'daki hak ihlalleri İzmir'de ...

    Çin'in Doğu Türkistan'daki uygulamaları İzmir'de protesto edildi.

  • Çin'in Doğu Türkistan'daki hak ihlalleri İzmir'de ...

    Çin'in Doğu Türkistan'daki uygulamaları İzmir'de protesto edildi.

  • Otomobille çarpışan traktör yan yattı: 2 yaralı

    MANİSA'nın Turgutlu ilçesinde, otomobille traktörün kavşakta çarpıştığı kazada, 2 kişi yaralandı.

  • Enduro ve ATV Şampiyonası'nın finali İzmir'de başladı

    Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın final yarışı İzmir'in Urla ilçesinde 72 sporcunun katılımıyla başladı.