Kayseri Şehir Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Kayseri İzmir arası en yakın sefer 15 Ekim 2021 Saat 01:29 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:29 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Lider Elbistan firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
837.59 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 09dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
14

KAYSERİ İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 01:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 200 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 18:00 TR46, 46 KİŞİLİK TREVEGO ,2+2 110 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 18:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 19:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 20:30 2+1., 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 20:31 2+1., TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 22:00 46K, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 22:00 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 22:40 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 23:00 TR15, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 23:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 23:45 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > İZMİR 15.10.2021 23:59 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Kayseri Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Kayseri Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Kayseri Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Kayseri Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir İzmir Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde İzmir Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir İzmir Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat İzmir Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas İzmir Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

KAYSERİ İZMİR GÜZERGAHI

KAYSERİ İZMİR YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin