Kayseri Şehir Terminali - Kırşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Kırşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 20 TL olduğu Kayseri Kırşehir arası en yakın sefer 07 Mart 2021 Saat 01:30 Lider Muş Tur aracıdır. HJ2 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Kırşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Kırşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Metro Turizm, RH Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
134.12 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 44dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
18

KAYSERİ KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL 07.03.2021 01:30 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 07.03.2021 04:00 A1-2, 1+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 07.03.2021 05:30 TR33, 2+1 30 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 07.03.2021 07:00 PLS1, 2+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 07.03.2021 09:00 T34, 2+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 07.03.2021 11:00 T34, 2+1 30 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 07.03.2021 11:30 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 07.03.2021 13:00 MLT, 2+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm GAZİANTEP > KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 07.03.2021 14:00 T34, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR 07.03.2021 17:00 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > KIRŞEHİR > Çerkezköy 07.03.2021 17:00 T33, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR 07.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 07.03.2021 19:00 PLS1, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR 07.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 07.03.2021 21:00 PLS1, 2+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > KIRŞEHİR > YALOVA 07.03.2021 21:00 SFR3, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR 07.03.2021 21:30 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR 07.03.2021 23:00 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al

KIRŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 848.20 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Niğde - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Ankara - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 1,854.86 km / Süre: 02:19 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Kırşehir Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Kırşehir Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Kırşehir Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Kırşehir Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Kırşehir Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri - Kırıkkale Kırşehir Uzaklık: 2,424.25 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kırşehir Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmit Kırşehir Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KAYSERİ KIRŞEHİR GÜZERGAHI

KAYSERİ KIRŞEHİR YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

117 km / 1 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: 1979. Sk. / Aşık Paşa Blv. yönünde sola dönün Aşık Paşa Blv. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. üzerinden düz devam edin

26 m / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünde sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz