Kayseri Şehir Terminali - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Kayseri Konya arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 05:59 Star Batman aracıdır. TR41 olan bu araç tahmini olarak 05:59 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Beydağı Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
303.42 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 43dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
14

KAYSERİ KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > KAYSERİ > KONYA 19.04.2021 05:59 TR41, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KONYA 19.04.2021 09:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KONYA 19.04.2021 13:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > KONYA 19.04.2021 17:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > KONYA > İZMİR 19.04.2021 18:00 TR35, 2+1 60 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > KONYA > BALIKESİR 19.04.2021 19:00 C 46, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > KAYSERİ > KONYA > ANTALYA 19.04.2021 19:59 H91, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > KAYSERİ > KONYA > İZMİR 19.04.2021 22:00 49K, 2+2 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > KONYA 19.04.2021 22:29 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > KONYA > Bodrum 19.04.2021 23:00 Y2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > KONYA > İZMİR 19.04.2021 23:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > KONYA > ANTALYA 19.04.2021 23:00 1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > KONYA > İZMİR 19.04.2021 23:45 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KONYA 19.04.2021 23:58 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al

KONYA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Elbistan İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Elbistan 19.04.2021 00:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 45 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > KAYSERİ 19.04.2021 03:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > KAYSERİ 19.04.2021 08:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > KAYSERİ > BATMAN 19.04.2021 16:01 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > KAYSERİ 19.04.2021 19:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Doğubeyazıt 19.04.2021 19:30 46K, 2+2 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Patnos 19.04.2021 21:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Patnos 19.04.2021 22:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > KONYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 19.04.2021 22:29 2++1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > KONYA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 22:30 C 46, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Afşin 19.04.2021 23:59 TR35, 2+1 50 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Kayseri Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Kayseri Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Kayseri Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Kayseri Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Kayseri Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Kayseri Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Konya Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Konya Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Konya Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Konya Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Konya Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Konya Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

KAYSERİ KONYA GÜZERGAHI

KAYSERİ KONYA YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

132 km / 1 saat 23 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Aksaray Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Isparta / Adana / Karaman / Antalya yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D300 / D715 girin Ankara Cd./D300/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz