Kayseri Şehir Terminali - Niğde otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Niğde otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Kayseri Niğde arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 02:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Has Turizm A.Ş., Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
130.76 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 45dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
22

KAYSERİ NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KAYSERİ > NİĞDE 03.03.2021 02:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > KAYSERİ > NİĞDE > HATAY 03.03.2021 03:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > NİĞDE 03.03.2021 05:00 C.I.P SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > KAYSERİ > NİĞDE > OSMANİYE 03.03.2021 07:00 TR35, 2+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 03.03.2021 09:00 PLS1, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > HATAY 03.03.2021 10:00 T34, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 03.03.2021 12:00 MT38, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > ADANA 03.03.2021 12:00 T34, 2+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Silifke 03.03.2021 13:00 PLS1, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > OSMANİYE 03.03.2021 14:00 T34, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 03.03.2021 15:00 MT38, 2+1 35 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 03.03.2021 17:15 2+2T, 2+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > İZMİR 03.03.2021 18:00 T34, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Turgutreis 03.03.2021 18:00 T34, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Marmaris 03.03.2021 19:00 PLS2, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > KAYSERİ > NİĞDE > ANTALYA 03.03.2021 19:59 H+3, HİJYEN ,2+1 30 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 03.03.2021 20:00 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > NİĞDE > Kemer 03.03.2021 21:00 MLT, 2+1 35 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 03.03.2021 21:15 2+1R, 1+1 50 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > KAYSERİ > NİĞDE > MERSİN 03.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 35 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > KAYSERİ > NİĞDE > HATAY 03.03.2021 23:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 30 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. AMASYA > KAYSERİ > NİĞDE > HATAY 03.03.2021 23:59 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 30 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Kayseri Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Karaman - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Mersin - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,914.72 km / Süre: 02:12 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Niğde Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Niğde Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Niğde Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Niğde Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Niğde Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri - Kırıkkale Niğde Uzaklık: 2,424.25 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KAYSERİ NİĞDE GÜZERGAHI

KAYSERİ NİĞDE YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

99,0 km / 1 saat 8 dakika: Sağdan devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın

3,9 km / 4 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kayseri Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin