Kayseri Şehir Terminali - Rize otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Rize otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Kayseri Rize arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 19:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 19:00 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
654.07 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 46dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
4

KAYSERİ RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KAYSERİ > RİZE 26.02.2021 19:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > KAYSERİ > RİZE > Hopa 26.02.2021 20:00 T34, 2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > RİZE 26.02.2021 22:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > KAYSERİ > RİZE 26.02.2021 23:30 ÇT41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 110 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Kayseri Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Kayseri Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Kayseri Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzurum - Rize Kayseri Uzaklık: 2,567.34 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Erzincan - Rize Kayseri Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Kayseri Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Rize Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Rize Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Rize Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Rize Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Rize Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Rize Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Bingöl Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Rize Ağrı Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Rize Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sivas Rize Aksu Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Rize Lüks Artvin Seyahat 125 TL Bilet Al
Bolu Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Düzce Rize Metro Turizm 130 TL Bilet Al

Kayseri Rize Otobüs Firmaları

KAYSERİ RİZE GÜZERGAHI

KAYSERİ RİZE YOL TARİFİ

35 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Park Blv.

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

6,3 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Sivas Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

2,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

11,7 km / 9 dakika: Sivas Yolu yönünde devam edin

152 km / 1 saat 37 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

18,8 km / 15 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D850 yönünde soldaki rampaya girin D850 boyunca ilerleyin

166 km / 1 saat 57 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

3,4 km / 2 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 2 dakika: Altköy Köyü Yolu konumunda U dönüşü yapın

7,2 km / 9 dakika: Çatalçam Yolu yönünde sağa dönün

91 m / 1 dakika: Sola dönün

1,9 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

2,0 km / 3 dakika: Çat Köyü Yolu yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Üçören Köyü Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

15,1 km / 14 dakika: Gölova Yolu yönünde sağa dönün

27,6 km / 24 dakika: Çamoluk Şiran Yolu yönünde sağa dönün

9,4 km / 7 dakika: Bayburt Şebinkarahisar Yolu / D040 yönünde sağa dönün

26,8 km / 24 dakika: Kelkit Cd. / Torul Şiran Yolu yönünde sola dönün Torul Şiran Yolu boyunca ilerleyin

16,2 km / 16 dakika: Tam sola dönün

5,2 km / 4 dakika: Hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,3 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

2,2 km / 2 dakika: Kalecik Köyü Yolu yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

10,8 km / 10 dakika: Torul Şiran Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: Övündü Köyü Yolu yönünde tam sola dönün

1,5 km / 3 dakika: Sağa dönün

4,9 km / 4 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde sağa dönün

1,5 km / 1 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

6,8 km / 6 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

28,1 km / 26 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Sağa dönün

20,3 km / 18 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde sağa dönün D885/E97 boyunca ilerleyin

4,5 km / 3 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

6,9 km / 6 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 boyunca ilerlemek için düz devam edin

3,7 km / 3 dakika: Trabzon Gümüşhane Yolu / D885 / E97 yönünde devam edin D885/E97 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Sağdan devam edin

3,1 km / 4 dakika: Trabzon - Erzurum Yolu / D885 / E97 girin D885/E97 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Devlet Karayolu / D885 / E97 yönünde sağa dönün

17,6 km / 17 dakika: 2. Sahil Yolu Cd / Rize Cd. / D010 / E70 yönündeki rampaya girin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

16,4 km / 11 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

12,2 km / 8 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 boyunca ilerlemek için düz devam edin

9,0 km / 6 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün