Kayseri Şehir Terminali - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Kayseri Sakarya arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 00:30 Aksu Turizm aracıdır. C32 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Aksu Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
623.71 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 55dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
17

KAYSERİ SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 00:30 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ADAPAZARI 27.02.2021 00:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 01:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 01:30 1+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 01:59 H+3, HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 02:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 27.02.2021 09:00 Z34, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 27.02.2021 13:00 T34, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > SAKARYA > Çerkezköy 27.02.2021 17:00 MLT, 2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 18:58 1+2Y, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 19:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 75 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 27.02.2021 19:00 PLS1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ADAPAZARI 27.02.2021 21:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 21:30 2+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ADAPAZARI 27.02.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 27.02.2021 23:00 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al

SAKARYA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm Çerkezköy > SAKARYA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 27.02.2021 01:45 MLT, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > Patnos 27.02.2021 14:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KAYSERİ > GAZİANTEP 27.02.2021 14:30 T34, 2+1 130 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > Patnos 27.02.2021 15:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > BATMAN 27.02.2021 16:30 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 27.02.2021 18:00 2+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > VAN 27.02.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > KAYSERİ 27.02.2021 21:00 TR 46 2+1, TR 46 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 27.02.2021 21:30 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ADAPAZARI > KAYSERİ 27.02.2021 21:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 27.02.2021 22:00 1+2Y, 2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KAYSERİ 27.02.2021 22:30 PLS1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > MALATYA 27.02.2021 23:00 H1+1, 1+1 80 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Sakarya Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Sakarya Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Sakarya Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Sakarya Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Sakarya Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

KAYSERİ SAKARYA GÜZERGAHI

KAYSERİ SAKARYA YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

117 km / 1 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

24,8 km / 18 dakika: Atatürk Cd. / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz