Kayseri – Sivas arası mesafe 197 kilometredir. Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00 ve Sivas Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (346) 226 15 90’dır Kayseri – Sivas arasına farklı otobüs firmaları tarafından günde 15 üzerinde sefer bulmak mümkündür. Bu güzergah üzerinde günün her saati kolaylıkla otobüs bileti bulabilirsiniz. Sivas – Kayseri arası otobüs yolculuğunuz ortalama 2 saat sürmektedir. Sivas terminalinde kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı olan Terminal Taksi telefon numarası 0 (346) 226 20 85 ve en yakın otel Kaptanlar otel telefon numarası 0 (346) 622 64 30’dur. Uygun fiyatlı otobüs biletleri biletler.com’dan alabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Kayseri Sivas arası en yakın sefer 07 Ağustos 2020 Saat 02:30 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Metro Turizm, Hedef Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
196.95 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 28dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
38

KAYSERİ SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 02:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > KAYSERİ > SİVAS > TRABZON 07.08.2020 03:00 TY1+, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 04:00 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Hedef Turizm Silifke > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 04:30 H1+3, TR1, H1+3 HİJYEN ,2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > KAYSERİ > SİVAS > TOKAT 07.08.2020 04:30 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Ortaca > KAYSERİ > SİVAS > AMASYA 07.08.2020 04:30 ALE3, 2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANTALYA > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 05:00 MT46, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 06:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 07:30 MT46, 2+1 25 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Ortaca > KAYSERİ > SİVAS > TOKAT 07.08.2020 08:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 25 TL Bilet Al
Hedef Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 09:00 H2+1, TOU2 1+1HİJYEN ,2+1 25 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı KAYSERİ > SİVAS > SİNOP 07.08.2020 09:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 09:31 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı KAYSERİ > SİVAS > Hopa 07.08.2020 10:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat KAYSERİ > SİVAS > TOKAT 07.08.2020 11:00 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Hedef Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 12:30 M1+1, 2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 12:30 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 14:00 MT46, 2+1 25 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı KARAMAN > KAYSERİ > SİVAS > SAMSUN 07.08.2020 14:30 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 25 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 15:30 H2+1, TOU2 1+1HİJYEN ,2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 15:30 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 16:30 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 17:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm HATAY > KAYSERİ > SİVAS > SAMSUN 07.08.2020 17:00 K1-2, 2+1 30 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı KONYA > KAYSERİ > SİVAS > TOKAT 07.08.2020 17:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 25 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 18:00 A1+1, TR1, A1+1 HİJYEN ,2+1 25 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Silifke > KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 18:00 MT38, 2+1 25 TL Bilet Al
Hedef Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 19:00 H2+1, TOU2 1+1HİJYEN ,2+1 25 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > KAYSERİ > SİVAS > VAN 07.08.2020 19:00 HK46, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 20:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm ANTALYA > KAYSERİ > SİVAS > IĞDIR 07.08.2020 20:30 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Kars Kalesi MERSİN > KAYSERİ > SİVAS > KARS 07.08.2020 20:30 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 35 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat ANTALYA > KAYSERİ > SİVAS > BAYBURT 07.08.2020 22:00 1+1H, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 22:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Kars Kalesi İZMİR > KAYSERİ > SİVAS > KARS 07.08.2020 23:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 35 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > KAYSERİ > SİVAS > TRABZON 07.08.2020 23:00 1-1-, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 23:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SİVAS 07.08.2020 23:59 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Kayseri Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Amasya - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Erzincan - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,465.06 km / Süre: 03:01 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Sivas Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Sivas Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Sivas Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Sivas Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Kırıkkale Sivas Uzaklık: 2,424.25 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Karaman Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sivas Düzce Öz Sivas Seyahat 150 TL Bilet Al
Sivas İstanbul Metro Turizm 175 TL Bilet Al
Sivas Erzincan Elçi Vanyolu Seyahat 50 TL Bilet Al
Sivas Giresun Öz Elbistan 90 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Afyon Kayseri Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kayseri Lider Muş Tur 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Kayseri Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Uşak Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Konya Sivas Öz Sivas Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Sivas Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Erzincan Sivas Yeşil Erciş Seyahat 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al

KAYSERİ SİVAS GÜZERGAHI

KAYSERİ SİVAS YOL TARİFİ

35 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Park Blv.

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

6,3 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Sivas Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

2,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

11,7 km / 9 dakika: Sivas Yolu yönünde devam edin

152 km / 1 saat 37 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,2 km / 15 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D850 yönünde soldaki rampaya girin D850 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mum Baba Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mum Baba Cd. boyunca ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: İnönü Blv. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz