Kayseri – Sivas arası mesafe 197 kilometredir. Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00 ve Sivas Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası 0 (346) 226 15 90’dır Kayseri – Sivas arasına farklı otobüs firmaları tarafından günde 15 üzerinde sefer bulmak mümkündür. Bu güzergah üzerinde günün her saati kolaylıkla otobüs bileti bulabilirsiniz. Sivas – Kayseri arası otobüs yolculuğunuz ortalama 2 saat sürmektedir. Sivas terminalinde kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı olan Terminal Taksi telefon numarası 0 (346) 226 20 85 ve en yakın otel Kaptanlar otel telefon numarası 0 (346) 622 64 30’dur. Uygun fiyatlı otobüs biletleri biletler.com’dan alabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Kayseri Sivas arası en yakın sefer 23 Ocak 2020 Saat 00:30 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Sivas arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Sivas arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Tokat Yıldızı, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
196.95 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 28dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
41

KAYSERİ SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İzmir > Kayseri > Sivas > Erzurum 23.01.2020 00:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 40 TL Bilet Al
Turgut Reis İzmir > Kayseri > Sivas > Kars 23.01.2020 00:59 TV41, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 01:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Turay Seyahat Mersin > Kayseri > Sivas > Trabzon 23.01.2020 02:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Hatay > Kayseri > Sivas > Samsun 23.01.2020 04:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Mersin > Kayseri > Sivas 23.01.2020 04:00 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm Mersin > Kayseri > Sivas 23.01.2020 04:15 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm Ankara > Kayseri > Sivas > Şarkışla 23.01.2020 04:30 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Mersin > Kayseri > Sivas > Tokat 23.01.2020 04:30 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Ortaca > Kayseri > Sivas > Tokat 23.01.2020 04:30 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Antalya > Kayseri > Sivas 23.01.2020 05:00 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 06:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Kayseri > Sivas 23.01.2020 07:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 07:45 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Ortaca > Kayseri > Sivas > Tokat 23.01.2020 07:45 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm Kayseri > Sivas > Tokat 23.01.2020 09:00 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Kayseri > Sivas > Sinop 23.01.2020 09:00 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 10:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İstanbul > Kayseri > Sivas 23.01.2020 10:00 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Kayseri > Sivas > Hopa 23.01.2020 10:00 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Kayseri > Sivas > Tokat 23.01.2020 11:00 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Kayseri > Sivas > Bafra 23.01.2020 12:00 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 12:30 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm Adana > Kayseri > Sivas > Samsun 23.01.2020 13:00 M1+2, 2+1 30 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Kayseri > Sivas 23.01.2020 14:00 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Karaman > Kayseri > Sivas > Samsun 23.01.2020 14:30 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 15:30 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Mersin > Kayseri > Sivas 23.01.2020 16:30 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 17:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Konya > Kayseri > Sivas > Tokat 23.01.2020 17:00 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Mersin > Kayseri > Sivas 23.01.2020 18:00 1+2, 2+1 35 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Kayseri > Sivas > Trabzon 23.01.2020 18:30 TRM1, 2+1 35 TL Bilet Al
Hedef Turizm Mersin > Kayseri > Sivas 23.01.2020 19:00 TR1, 2+1 35 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm Ankara > Kayseri > Sivas > Doğubeyazıt 23.01.2020 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 20:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Kars Kalesi Mersin > Kayseri > Sivas > Kars 23.01.2020 20:30 TR15, 2+2 35 TL Bilet Al
Kars Kalesi İzmir > Kayseri > Sivas > Kars 23.01.2020 23:00 TR15, 2+2 35 TL Bilet Al
Turay Seyahat Mersin > Kayseri > Sivas > Trabzon 23.01.2020 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 23:30 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Metro Turizm Kayseri > Sivas 23.01.2020 23:59 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Patnos İtimat Bodrum > Kayseri > Sivas > Erciş 23.01.2020 23:59 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 40 TL Bilet Al

SİVAS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tokat - Sivas Kayseri Uzaklık: 1,199.62 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Amasya - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,192.12 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Yozgat - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,240.86 km / Süre: 02:41 Bilet Al
Ordu - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,371.88 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Malatya - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,402.79 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Erzincan - Sivas Kayseri Uzaklık: 2,465.06 km / Süre: 03:01 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Sivas Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Sivas Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Sivas Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Sivas Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Sivas Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Kırıkkale Sivas Uzaklık: 2,424.25 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri İzmir Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Kayseri Yozgat Ulusoy Seyahat 35 TL Bilet Al
Kayseri Sivas Esadaş 40 TL Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kastamonu Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Sivas İstanbul Yeni Sivas Turizm 145 TL Bilet Al
Sivas Malatya Adıyaman Ünal Turizm 50 TL Bilet Al
Sivas Ankara Öz Doğu Kars 50 TL Bilet Al
Sivas Konya Esadaş 80 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Ankara Kayseri Süha Turizm 60 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Ulusoy Seyahat 85 TL Bilet Al
İzmir Kayseri Esadaş 90 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Kayseri Sivas Esadaş 40 TL Bilet Al

KAYSERİ SİVAS GÜZERGAHI

KAYSERİ SİVAS YOL TARİFİ

35 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Park Blv.

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Seyyid Burhanettin Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

6,3 km / 11 dakika: Döner kavşaktan Sivas Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

2,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Sivas Blv. boyunca ilerleyin

11,7 km / 9 dakika: Sivas Yolu yönünde devam edin

152 km / 1 saat 37 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,2 km / 15 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D850 yönünde soldaki rampaya girin D850 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mum Baba Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mum Baba Cd. boyunca ilerleyin

0,8 km / 3 dakika: İnönü Blv. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Kayseri Haberler
  • Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi maçında Bellona Kayseri Basketbol, sahasında Elazığ İl Özel İdare ile karşılaştı.

  • Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

    Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi maçında Bellona Kayseri Basketbol, sahasında Elazığ İl Özel İdare ile karşılaştı.

  • Kayseri 1. Amatör Küme B Grubu

    Kayseri Birinci Amatör Küme B Grubu'nda rahat bir konumda bulunan iki takımın karşılaşmasında Makfitspor, rakibi Akkışla Gençlikspor'u 3-2 yenerek haftayı üç puan ile kapattı.

  • Kayseri 1. Amatör Küme B Grubu

    Kayseri Birinci Amatör Küme B Grubu'nda şampiyonluk mücadelesi veren Gültepespor, ligde sıkıntılı günler geçiren Palasspor'u 6-3 yenerek puanını 33'e çıkarttı ve şampiyonluk iddiasını devam ettirdi.

  • Kayseri Kazancılar Çarşısı'nda yangın

    Kayseri'de Kazancılar Çarşısı'nda sabahın erken saatlerinde paniğe yol açan küçük çaplı yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.

Sivas Haberler
  • Bodrumspor, Sivas deplasmanında

    TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta ikinci yarının ilk haftasında evinde Ankara Demirspor'a 2-0 yenilen Bodrum Belediyesi Bodrumspor, yarın Sivas Belediyespor deplasmanında terleyecek.

  • Bin öğrenci kayak eğitimi alacak

    Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen '2023'e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi' kapsamında 'Kışlar Daha Güzel' sloganı ile uygulanan 'Kayak Sporunda Olimpik Sporcu Yetiştirme Projesi' kapsamında bu yıl bin öğrenci kayak eğitimi alacak.

  • Donan goller yürüyüş parkuruna dönüştü

    Sivas'ta vatandaşlar, yüzeyi buzla kaplanan göletin üzerinde yürümenin keyfini çıkardı.

  • Sivas'ta korkutan yangın

    Sivas'ta sanayi sitesinde bir iş yerinde çıkan yangın korkuttu.

  • Donan goller yürüyüş parkuruna dönüştü

    Sivas'ta vatandaşlar, yüzeyi buzla kaplanan göletin üzerinde yürümenin keyfini çıkardı.