Kayseri Şehir Terminali - Uşak otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Uşak otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Kayseri Uşak arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 01:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Uşak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Uşak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Lüks Afşınlılar Seyahat, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
623.19 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 23dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
10

KAYSERİ UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 01:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 18:00 TR35, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 18:00 T34, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > UŞAK 15.06.2021 20:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 20:30 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 20:31 1+2Y, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm Doğubeyazıt > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 22:00 46K, 2+2 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 22:10 2+1, Travego 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > UŞAK > İZMİR 15.06.2021 23:45 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > UŞAK 15.06.2021 23:59 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al

UŞAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Uşak Kayseri Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Denizli - Uşak Kayseri Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Uşak Kayseri Uzaklık: 1,738.94 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Isparta - Uşak Kayseri Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Aydın - Uşak Kayseri Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Manisa - Uşak Kayseri Uzaklık: 1,937.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Uşak Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Uşak Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Uşak Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Uşak Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Uşak Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Uşak Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al

KAYSERİ UŞAK GÜZERGAHI

KAYSERİ UŞAK YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

74,0 km / 51 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 6 dakika: 1. Blv. / 3. Blv. / D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün D300/D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün

128 km / 1 saat 20 dakika: Konya Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

8,1 km / 6 dakika: Aliya İzzet Begoviç Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa yönelin

204 km / 2 saat 16 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

98,2 km / 1 saat 9 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Zübeyde Hanım Cd. sağa döner ve Doğan Özkaraman Cd. başlar Aradığınız yeri solda göreceksiniz