Kayseri Şehir Terminali - Van otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Van  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Kayseri Van arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 00:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Van arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Van arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
936.27 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 36dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
7
Van

KAYSERİ VAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > KAYSERİ > VAN 09.03.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > KAYSERİ > VAN 09.03.2021 01:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > VAN 09.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > VAN 09.03.2021 18:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > KAYSERİ > VAN 09.03.2021 22:01 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > VAN 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > KAYSERİ > VAN 09.03.2021 23:59 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al

VAN KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > İSTANBUL 09.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > İSTANBUL 09.03.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > İZMİR 09.03.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > KAYSERİ 09.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > BURSA 09.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > ANTALYA 09.03.2021 12:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > Bodrum 09.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm VAN > KAYSERİ 09.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > ANKARA 09.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al

VAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Hakkari - Van Kayseri Uzaklık: 1,698.51 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Bitlis - Van Kayseri Uzaklık: 2,043.06 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Van Kayseri Uzaklık: 2,583.44 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Iğdır - Van Kayseri Uzaklık: 2,951.86 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Siirt - Van Kayseri Uzaklık: 2,962.36 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Ağrı - Van Kayseri Uzaklık: 3,006.41 km / Süre: 04:00 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Van Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Van Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Van Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Van Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Van Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Van Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Van Kalkışlı En Ucuz Van Biletleri
Van Erzincan Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Gümüşhane Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Bayburt Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Van Trabzon Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Van Mardin Vangölü Hakkari Turizm 120 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Van Varışlı En Ucuz Van Biletleri
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Van Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Giresun Van Metro Turizm 120 TL Bilet Al

Kayseri Van Otobüs Firmaları

KAYSERİ VAN GÜZERGAHI

KAYSERİ VAN YOL TARİFİ

64 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Atatürk Blv.

1,0 km / 2 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Soldan devam edin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde hafif sağa dönün

306 km / 3 saat 34 dakika: Çatalın solundan devam edin, Pınarbaşı / Malatya tabelalarını takip edin ve Nalçık Blv. / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

139 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

47 m / 1 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa yönelin

47,4 km / 39 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

35,1 km / 25 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Bitlis Tatvan Yolu / D300 / E99 yönünde sola dönün

108 km / 1 saat 18 dakika: Cumhuriyet Cd. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

58,9 km / 41 dakika: Bitlis-Hakkari Yolu / D975 yönünde hafif sağa dönün D975 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Sola dönün

6,3 km / 10 dakika: Sola dönün