Kırıkkale Otogarı - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırıkkale Otogarı - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 79 TL olduğu Kırıkkale Bursa arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 00:00 Niksarkale Turizm aracıdır. 1+2B olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Kırıkkale şehrinden kalkacaktır. Kırıkkale ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırıkkale Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Niksarkale Turizm, Öz Sivas Seyahat, Lüks Kahramanmaraş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
473.99 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 38dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

KIRIKKALE BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Niksarkale Turizm Niksar > KIRIKKALE > BURSA 25.02.2021 00:00 1+2B, 40 LIK TOURİSMO 1+2 ,2+1 79 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KIRIKKALE > BURSA > YALOVA 25.02.2021 00:30 MT38, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KIRIKKALE > BURSA 25.02.2021 02:00 TR 46 2+1, TR 46 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > BURSA 25.02.2021 05:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > KIRIKKALE > BURSA 25.02.2021 23:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 79 TL Bilet Al

BURSA KIRIKKALE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BURSA > KIRIKKALE 25.02.2021 10:00 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm BURSA > KIRIKKALE > Niksar 25.02.2021 10:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 79 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > KIRIKKALE 25.02.2021 10:05 TRM2+1 ART, 2+2 80 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BURSA > KIRIKKALE 25.02.2021 10:30 KR12(1+1)(, 2+2 80 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > KIRIKKALE > KARS 25.02.2021 10:45 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > KIRIKKALE > ARDAHAN 25.02.2021 10:45 02-0, 2+1 55 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > KIRIKKALE > VAN 25.02.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > KIRIKKALE 25.02.2021 11:30 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > KIRIKKALE > Doğubeyazıt 25.02.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > BURSA > KIRIKKALE > Oltu 25.02.2021 12:00 1+2., 2+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > KIRIKKALE > Erciş 25.02.2021 12:00 T2+1, 2+1 75 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > KIRIKKALE > Patnos 25.02.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > KIRIKKALE > DİYARBAKIR 25.02.2021 14:59 X+3İ, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > KIRIKKALE > DİYARBAKIR 25.02.2021 15:00 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > KIRIKKALE > GÜMÜŞHANE 25.02.2021 15:30 2+ 1, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > BURSA > KIRIKKALE > ELAZIĞ 25.02.2021 16:30 1+2Y, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BURSA > KIRIKKALE 25.02.2021 17:30 TR 46 2+1, TR 46 2+1 ,2+1 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > KIRIKKALE 25.02.2021 18:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > BURSA > KIRIKKALE > SİVAS 25.02.2021 19:00 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > BURSA > KIRIKKALE > KAYSERİ 25.02.2021 21:00 T34, 2+1 90 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Kırıkkale Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Kırıkkale Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kırıkkale Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Kırıkkale Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Kırıkkale Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Kırıkkale Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

KIRIKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Bursa Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı Bursa Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir Bursa Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Bursa Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Kırıkkale - Çorum Bursa Uzaklık: 1,644.06 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Bursa Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale Kalkışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Varışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Malatya Kırıkkale Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Kırıkkale Esadaş 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırıkkale Süha Turizm 130 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Kırıkkale Bursa Otobüs Firmaları

KIRIKKALE BURSA GÜZERGAHI

KIRIKKALE BURSA YOL TARİFİ

92 m / 1 dakika: Millet Blv. yönünden 599. Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

1,2 km / 5 dakika: Barbaros Hayrettin Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 3 dakika: Samsun Blv. yönünde sola dönün

1,9 km / 2 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu yönünde devam edin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

262 km / 2 saat 53 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz