Kırıkkale Otogarı - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırıkkale Otogarı - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Kırıkkale İstanbul arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 00:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kırıkkale şehrinden kalkacaktır. Kırıkkale ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırıkkale İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, RH Turizm, Öz Sivas Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
525.14 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 44dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
18

KIRIKKALE İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 00:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > KIRIKKALE > İSTANBUL 18.05.2021 01:15 1+2, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KIRIKKALE > İSTANBUL 18.05.2021 02:30 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KIRIKKALE > İSTANBUL 18.05.2021 04:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRIKKALE > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 18.05.2021 10:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRIKKALE > İSTANBUL(Esenler) 18.05.2021 10:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 11:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 12:45 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > SİLİVRİ 18.05.2021 12:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 14:45 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 18:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > SİLİVRİ 18.05.2021 20:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 20:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 18.05.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRIKKALE > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 18.05.2021 22:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRIKKALE > İSTANBUL(Esenler) 18.05.2021 22:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > KIRIKKALE > İSTANBUL 18.05.2021 22:45 1+2, 2+1 200 TL Bilet Al

İSTANBUL KIRIKKALE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > ŞANLIURFA 18.05.2021 00:20 M2+1, PER 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 18.05.2021 02:30 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 18.05.2021 03:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 18.05.2021 05:45 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 18.05.2021 06:05 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > KAYSERİ 18.05.2021 09:00 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > KAYSERİ 18.05.2021 09:20 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KIRIKKALE > Patnos 18.05.2021 11:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 18.05.2021 11:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > GAZİANTEP 18.05.2021 11:00 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > GAZİANTEP 18.05.2021 11:20 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Kahta 18.05.2021 11:30 H1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Patnos 18.05.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 18.05.2021 12:30 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KIRIKKALE > BATMAN 18.05.2021 13:30 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > SİİRT 18.05.2021 14:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > İmranlı 18.05.2021 14:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > KIRIKKALE > İmranlı 18.05.2021 14:20 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > ELAZIĞ 18.05.2021 14:59 h95, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KIRIKKALE > Patnos 18.05.2021 15:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > KAHRAMANMARAŞ 18.05.2021 16:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KIRIKKALE 18.05.2021 17:00 KOCA KAFA, KOCA KAFA ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > KAHRAMANMARAŞ 18.05.2021 18:30 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > Afşin 18.05.2021 18:30 TR35, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KIRIKKALE 18.05.2021 19:00 TR38, TR38 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 18.05.2021 20:00 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > MALATYA 18.05.2021 20:00 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 18.05.2021 20:20 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Kadışehri 18.05.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > Esenyurt- > KIRIKKALE > Kadışehri 18.05.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > KIRIKKALE > ÇORUM 18.05.2021 21:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > KAYSERİ 18.05.2021 21:00 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > Alibeyköy > KIRIKKALE > ÇORUM 18.05.2021 21:20 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > KAYSERİ 18.05.2021 21:20 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > ŞANLIURFA 18.05.2021 22:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > ŞANLIURFA 18.05.2021 22:50 M2+1, PER 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > KIRIKKALE > Mecitözü 18.05.2021 23:00 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 18.05.2021 23:05 SUIT-TEKLI, 2+2 105 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > Alibeyköy > KIRIKKALE > Mecitözü 18.05.2021 23:20 1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 18.05.2021 23:25 SUIT-TEKLI, 2+2 105 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 18.05.2021 23:30 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 18.05.2021 23:59 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > ŞANLIURFA 18.05.2021 23:59 N2+1, 2+1 NEOPLAN STARLINER ,2+1 120 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Kırıkkale Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Kırıkkale Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Kırıkkale Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Kırıkkale Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Kırıkkale Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Kırıkkale Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

KIRIKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara İstanbul Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı İstanbul Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat İstanbul Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Kırıkkale - Çorum İstanbul Uzaklık: 1,644.06 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale Kalkışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kırıkkale Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Varışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Malatya Kırıkkale Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Kırıkkale Esadaş 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırıkkale Süha Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

KIRIKKALE İSTANBUL GÜZERGAHI

KIRIKKALE İSTANBUL YOL TARİFİ

92 m / 1 dakika: Millet Blv. yönünden 599. Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

1,2 km / 5 dakika: Barbaros Hayrettin Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 3 dakika: Samsun Blv. yönünde sola dönün

1,9 km / 2 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu yönünde devam edin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün