Kırıkkale Otogarı - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırıkkale Otogarı - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu Kırıkkale İzmir arası en yakın sefer 18 Haziran 2021 Saat 01:30 Bizim Iğdır aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Kırıkkale şehrinden kalkacaktır. Kırıkkale ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırıkkale İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Niksarkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
670.50 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 05dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

KIRIKKALE İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > KIRIKKALE > İZMİR 18.06.2021 01:30 TR46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KIRIKKALE > İZMİR 18.06.2021 02:00 2+70, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > KIRIKKALE > İZMİR 18.06.2021 05:31 50-7, 2+1 100 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > KIRIKKALE > İZMİR 18.06.2021 19:30 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 99 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KIRIKKALE > İZMİR 18.06.2021 21:30 46 7, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KIRIKKALE > İZMİR 18.06.2021 21:30 m41, 1+1 150 TL Bilet Al

İZMİR KIRIKKALE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Dadaş Turizm İZMİR > KIRIKKALE > Oltu 18.06.2021 10:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > KIRIKKALE > ARDAHAN 18.06.2021 10:00 46 7, 2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İZMİR > KIRIKKALE > IĞDIR 18.06.2021 11:30 TR46, 2+2 90 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İZMİR > KIRIKKALE > Tercan 18.06.2021 12:00 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İZMİR > KIRIKKALE > Doğubeyazıt 18.06.2021 12:00 2+1N, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > KIRIKKALE > ERZİNCAN 18.06.2021 14:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > KIRIKKALE > ERZURUM 18.06.2021 15:00 2+70, 2+1 100 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İZMİR > KIRIKKALE > Niksar 18.06.2021 16:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 120 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İZMİR > KIRIKKALE > Keşap 18.06.2021 17:00 1.3k, 2+1 180 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > KIRIKKALE > SİVAS 18.06.2021 18:30 m41, 1+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > KIRIKKALE > ERZURUM 18.06.2021 19:00 46 7, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > KIRIKKALE 18.06.2021 20:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > KIRIKKALE 18.06.2021 23:59 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Kırıkkale Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Kırıkkale Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Kırıkkale Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Kırıkkale Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Kırıkkale Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Kırıkkale Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

KIRIKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara İzmir Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı İzmir Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir İzmir Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat İzmir Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Kırıkkale - Çorum İzmir Uzaklık: 1,644.06 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir İzmir Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale Kalkışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kırıkkale Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Varışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Kırıkkale Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Kırıkkale Esadaş 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

Kırıkkale İzmir Otobüs Firmaları

KIRIKKALE İZMİR GÜZERGAHI

KIRIKKALE İZMİR YOL TARİFİ

92 m / 1 dakika: Millet Blv. yönünden 599. Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

1,2 km / 5 dakika: Barbaros Hayrettin Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 3 dakika: Samsun Blv. yönünde sola dönün

1,9 km / 2 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu yönünde devam edin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

115 km / 1 saat 16 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Afyonkarahisar / Antalya / İzmir yönündeki rampaya girin

57,4 km / 34 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde sağa dönün

58,7 km / 41 dakika: Afyon Ankara Yolu / D260 / E96 yönünde hafif sağa dönün D260/E96 boyunca ilerleyin

13,6 km / 12 dakika: Afyon Çevre Yolu / D300 / E96 yönündeki rampaya girin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin