Kırıkkale Otogarı - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırıkkale Otogarı - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 85 TL olduğu Kırıkkale Sakarya arası en yakın sefer 17 Mayıs 2021 Saat 02:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT-TEKLI olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Kırıkkale şehrinden kalkacaktır. Kırıkkale ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırıkkale Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, RH Turizm, Öz Sivas Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
384.06 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 09dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

KIRIKKALE SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KIRIKKALE > ADAPAZARI 17.05.2021 02:30 SUIT-TEKLI, 2+2 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KIRIKKALE > SAKARYA > İSTANBUL 17.05.2021 02:30 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KIRIKKALE > SAKARYA > İSTANBUL 17.05.2021 05:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRIKKALE > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 17.05.2021 10:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > ADAPAZARI 17.05.2021 12:45 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > KIRIKKALE > SAKARYA > İSTANBUL 17.05.2021 19:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KIRIKKALE > SAKARYA > Çerkezköy 17.05.2021 20:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 125 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > ADAPAZARI 17.05.2021 22:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRIKKALE > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 17.05.2021 22:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > KIRIKKALE > SAKARYA > İSTANBUL 17.05.2021 22:45 1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRIKKALE > ADAPAZARI 17.05.2021 23:45 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al

SAKARYA KIRIKKALE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Vip Travel İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > ÇORUM 18.05.2021 00:30 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KIRIKKALE > KAYSERİ 18.05.2021 00:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KIRIKKALE > ŞANLIURFA 18.05.2021 01:45 1+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KIRIKKALE 18.05.2021 10:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KIRIKKALE 18.05.2021 11:15 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KIRIKKALE > KAYSERİ 18.05.2021 12:30 tou1, tourizmo ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > Patnos 18.05.2021 14:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > Kahta 18.05.2021 14:30 H1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KIRIKKALE > GAZİANTEP 18.05.2021 14:30 1+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > Patnos 18.05.2021 15:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > BATMAN 18.05.2021 16:30 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > İmranlı 18.05.2021 17:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > ELAZIĞ 18.05.2021 17:59 h95, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > Patnos 18.05.2021 18:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > KIRIKKALE 18.05.2021 21:00 KOCA KAFA, KOCA KAFA ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > Afşin 18.05.2021 22:00 TR35, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > KIRIKKALE 18.05.2021 22:30 TR38, TR38 ,2+1 80 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRIKKALE > MALATYA 18.05.2021 23:00 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KIRIKKALE 18.05.2021 23:15 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Kırıkkale Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Kırıkkale Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Kırıkkale Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Kırıkkale Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kırıkkale Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Kırıkkale Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

KIRIKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Sakarya Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı Sakarya Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir Sakarya Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Sakarya Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Kırıkkale - Çorum Sakarya Uzaklık: 1,644.06 km / Süre: 01:58 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Sakarya Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale Kalkışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kırıkkale Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Varışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Malatya Kırıkkale Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Rize Kırıkkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Kırıkkale Esadaş 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırıkkale Süha Turizm 130 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

KIRIKKALE SAKARYA GÜZERGAHI

KIRIKKALE SAKARYA YOL TARİFİ

92 m / 1 dakika: Millet Blv. yönünden 599. Sk. konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

1,2 km / 5 dakika: Barbaros Hayrettin Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 3 dakika: Samsun Blv. yönünde sola dönün

1,9 km / 2 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu yönünde devam edin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz