Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Kırşehir Ankara arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 15:45 Lüks Kahramanmaraş aracıdır. 1+1 VİR - olan bu araç tahmini olarak 15:45 civarı Kırşehir şehrinden kalkacaktır. Kırşehir ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırşehir Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Kahramanmaraş, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
184.42 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 23dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

KIRŞEHİR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Kahramanmaraş KIRŞEHİR > ANKARA 13.05.2021 15:45 1+1 VİR - , 2+2 70 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KIRŞEHİR > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 13.05.2021 20:45 +38, 1+1 70 TL Bilet Al

ANKARA KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ANKARA > KIRŞEHİR 12.05.2021 05:00 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > KIRŞEHİR > Silopi 12.05.2021 09:45 HIJ1, 1+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 12.05.2021 12:00 +38, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KIRŞEHİR 12.05.2021 12:30 1+1 VİR - , 2+2 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Aksaray(İst) > ANKARA > KIRŞEHİR > Kerkük 12.05.2021 16:00 HIJ1, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ANKARA > KIRŞEHİR > Patnos 12.05.2021 20:00 H1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KIRŞEHİR 12.05.2021 22:00 1+1 VİR - , 2+2 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KIRŞEHİR 12.05.2021 23:29 1+1 VİR - , 2+2 80 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Kırşehir Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Kırşehir Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Bolu - Ankara Kırşehir Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Kırşehir Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Kırşehir Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Eskişehir - Ankara Kırşehir Uzaklık: 2,344.75 km / Süre: 02:47 Bilet Al

KIRŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırşehir - Nevşehir Ankara Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Ankara Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Kırıkkale Ankara Uzaklık: 1,112.43 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Ankara Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kırşehir Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmit Kırşehir Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KIRŞEHİR ANKARA GÜZERGAHI

KIRŞEHİR ANKARA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünden Uzun Çarşı Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Uzun Çarşı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Aşık Paşa Blv. üzerinden düz devam edin

24,8 km / 18 dakika: D260 yönünde sola dönün

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz