Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Kırşehir Bursa arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:30 Muş Yolu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Kırşehir şehrinden kalkacaktır. Kırşehir ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırşehir Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Muş Yolu Turizm, Öz Diyarbakır, Cesur Bingöl Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
541.43 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 42dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
5

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

KIRŞEHİR BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KIRŞEHİR > BURSA > YALOVA 12.02.2021 01:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KIRŞEHİR > BURSA > YALOVA 12.02.2021 02:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > KIRŞEHİR > BURSA 12.02.2021 03:00 2+1V, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KIRŞEHİR > BURSA > YALOVA 12.02.2021 22:45 T34, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KIRŞEHİR > BURSA 12.02.2021 23:29 TR38-VİR, 2+2 90 TL Bilet Al

BURSA KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > KIRŞEHİR > VAN 26.02.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > KIRŞEHİR 26.02.2021 11:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KIRŞEHİR > Malazgirt 26.02.2021 12:30 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > KIRŞEHİR > Patnos 26.02.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > KIRŞEHİR > DİYARBAKIR 26.02.2021 14:59 X+12, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > KIRŞEHİR > DİYARBAKIR 26.02.2021 15:00 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BURSA > KIRŞEHİR 26.02.2021 17:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > BURSA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 26.02.2021 21:00 Z34, 2+1 90 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Kırşehir Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Kırşehir Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kırşehir Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Kırşehir Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Kırşehir Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Kırşehir Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

KIRŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırşehir - Nevşehir Bursa Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Bursa Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Kırıkkale Bursa Uzaklık: 1,112.43 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Bursa Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Bursa Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kırşehir Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmit Kırşehir Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KIRŞEHİR BURSA GÜZERGAHI

KIRŞEHİR BURSA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünden Uzun Çarşı Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Uzun Çarşı Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Kadıhanı Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Aşık Sait Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

15,4 km / 12 dakika: Kırşehir Savcılıbüyükoba Yolu yönünde devam edin

5,8 km / 4 dakika: Kırşehir Savcılıbüyükoba Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Savcılıbüyükoba Yolu yönünde hafif sağa dönün

3,1 km / 3 dakika: Sola dönün

9,3 km / 8 dakika: Sarıyahşi-Kırşehir Köprü Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 2 dakika: Sarıyahşi Yolu yönünde hafif sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Yunus Emre Cd. yönünde devam edin

0,8 km / 2 dakika: Hürriyet Blv. yönünde devam edin

6 m / 1 dakika: Kemal Ünsal Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağlık Cd. yönünde sola dönün

44 m / 1 dakika: Şafak Sk. yönünde sağa dönün

13,1 km / 12 dakika: Hafif sola yönelin

13,6 km / 10 dakika: Evren Şereflikoçhisar Yolu yönünde hafif sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hanlı Köprüsü yönünde devam edin

2,6 km / 2 dakika: Berat Cömertoğlu Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Dağ Yolu Sk. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Dağ Yolu Sk. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Dağ Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Girne Sk. yönünde dümdüz ilerleyin

74 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün

80,4 km / 50 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde sola dönün

1,1 km / 1 dakika: Haymana Yolu yönünde devam edin

8,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

13,2 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Haymana Yolu boyunca ilerleyin

8,4 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönündeki 1. çıkışa girin Haymana Yolu boyunca ilerleyin

55 m / 1 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sola dönün

39,1 km / 29 dakika: Gölbaşı Haymana Yolu / Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

1,2 km / 2 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

26 m / 1 dakika: Hoca Ahmet Yesevi Cd. yönünde sağa dönün

2,1 km / 4 dakika: Barbaros Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. / D695 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 16 dakika: Dumlupınar Blv. / Nasrettin Hoca Blv. / D200 / D260 / E90 yönünde tam sola dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz