Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Kırşehir İstanbul arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:15 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 01:15 civarı Kırşehir şehrinden kalkacaktır. Kırşehir ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırşehir İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, RH Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
633.61 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 56dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
18

KIRŞEHİR İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KIRŞEHİR > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 12.02.2021 01:15 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KIRŞEHİR > İSTANBUL 12.02.2021 02:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KIRŞEHİR > İSTANBUL 12.02.2021 04:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 10:45 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 10:45 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 14:45 MLT, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 14:45 MLT, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) > Çerkezköy 12.02.2021 18:45 TR33, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRŞEHİR > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 12.02.2021 19:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KIRŞEHİR > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 19:40 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+2 46 ,2+2 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KIRŞEHİR > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 20:40 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 20:45 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 20:45 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KIRŞEHİR > İSTANBUL (Esenler) 12.02.2021 22:45 TR38-VİR, 2+2 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 22:45 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 22:45 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KIRŞEHİR > İSTANBUL 12.02.2021 23:00 33 T, 2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KIRŞEHİR > İSTANBUL 12.02.2021 23:00 C32, 2+1 100 TL Bilet Al

İSTANBUL KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 26.02.2021 00:20 TOU2, 2+1 110 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > VAN 26.02.2021 10:59 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KIRŞEHİR > Patnos 26.02.2021 11:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 26.02.2021 11:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > GAZİANTEP 26.02.2021 11:00 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 26.02.2021 11:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > GAZİANTEP 26.02.2021 11:20 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Kahta 26.02.2021 11:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Patnos 26.02.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KIRŞEHİR > BATMAN 26.02.2021 13:30 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 26.02.2021 15:00 2+1t, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 26.02.2021 15:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 26.02.2021 15:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 26.02.2021 17:00 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KIRŞEHİR 26.02.2021 17:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 75 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KIRŞEHİR 26.02.2021 18:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Elbistan İSTANBUL > KIRŞEHİR > Elbistan 26.02.2021 18:00 34, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 26.02.2021 18:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 26.02.2021 18:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 26.02.2021 18:30 C32, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > Afşin 26.02.2021 18:30 TR35, 2+1 75 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 26.02.2021 19:00 1+2Y, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 26.02.2021 19:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 26.02.2021 19:00 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 26.02.2021 19:20 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 26.02.2021 19:20 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KIRŞEHİR 26.02.2021 20:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > MALATYA 26.02.2021 20:00 H1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KIRŞEHİR 26.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 26.02.2021 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 26.02.2021 21:00 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 26.02.2021 21:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 26.02.2021 21:20 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 26.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 26.02.2021 22:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 26.02.2021 22:30 MLT, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 26.02.2021 22:50 MLT, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 26.02.2021 23:59 SFR3, 2+1 110 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Kırşehir Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Kırşehir Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Kırşehir Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Kırşehir Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Kırşehir Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Kırşehir Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

KIRŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırşehir - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray İstanbul Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,112.43 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat İstanbul Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Kırşehir - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kırşehir Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmit Kırşehir Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

KIRŞEHİR İSTANBUL GÜZERGAHI

KIRŞEHİR İSTANBUL YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünden Uzun Çarşı Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Uzun Çarşı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Aşık Paşa Blv. üzerinden düz devam edin

24,8 km / 18 dakika: D260 yönünde sola dönün

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün