Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 20 TL olduğu Kırşehir Kayseri arası en yakın sefer 13 Ocak 2021 Saat 06:15 RH Turizm aracıdır. PLS1 olan bu araç tahmini olarak 06:15 civarı Kırşehir şehrinden kalkacaktır. Kırşehir ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırşehir Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, RH Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
134.79 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 47dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
19

KIRŞEHİR KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 06:15 PLS1, 2+1 25 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 06:30 PLS1, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 08:15 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > KIRŞEHİR > KAYSERİ > ŞANLIURFA 13.01.2021 08:30 T34, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ > ŞANLIURFA 13.01.2021 10:45 TR33, 2+1 25 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Kırşehir > Kayseri 13.01.2021 11:00 RAHAT HAT, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 12:15 Z34, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 12:30 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al
Mardin Seyahat KIRŞEHİR > KAYSERİ > Silopi 13.01.2021 13:00 BRŞ, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ > ŞANLIURFA 13.01.2021 14:15 TOU2, 2+1 25 TL Bilet Al
Ak Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 13.01.2021 16:00 C2+2, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 16:15 PLS2, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 18:15 SFR3, 2+1 25 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAYSERİ > Patnos 13.01.2021 20:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 13.01.2021 20:15 tr40, 2+1 25 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAYSERİ > VAN 13.01.2021 20:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KIRŞEHİR > KAYSERİ > DİYARBAKIR 13.01.2021 21:15 34+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KIRŞEHİR > KAYSERİ > Malazgirt 13.01.2021 21:30 HJ2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ > GAZİANTEP 13.01.2021 22:15 T34, 2+1 25 TL Bilet Al

KAYSERİ KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL 22.01.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL 22.01.2021 02:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 22.01.2021 02:00 T34, 2+1 25 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 22.01.2021 04:00 A1-2, 1+1 30 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 22.01.2021 05:30 TR33, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 22.01.2021 09:00 TOU2, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 22.01.2021 11:00 T34, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 22.01.2021 13:00 T34, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm GAZİANTEP > KAYSERİ > KIRŞEHİR > ANKARA 22.01.2021 14:00 MLT, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR 22.01.2021 17:00 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > KIRŞEHİR > Çerkezköy 22.01.2021 17:00 T34, 2+1 25 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 22.01.2021 19:00 PLS1, 2+1 25 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > İSTANBUL(Esenler) 22.01.2021 21:00 PLS1, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > KIRŞEHİR > YALOVA 22.01.2021 21:00 T34, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR 22.01.2021 23:00 SUIT, 2+1 20 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Kırşehir Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Kırşehir Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Kırşehir Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Kırşehir Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Kırşehir Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kırıkkale - Kayseri Kırşehir Uzaklık: 2,425.02 km / Süre: 02:57 Bilet Al

KIRŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırşehir - Nevşehir Kayseri Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Kayseri Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Kırıkkale Kayseri Uzaklık: 1,112.43 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Kayseri Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Kayseri Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kırşehir Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmit Kırşehir Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

KIRŞEHİR KAYSERİ GÜZERGAHI

KIRŞEHİR KAYSERİ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünden Uzun Çarşı Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Uzun Çarşı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Aşık Paşa Blv. üzerinden düz devam edin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin