Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kırşehir Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Kırşehir Sakarya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:15 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 01:15 civarı Kırşehir şehrinden kalkacaktır. Kırşehir ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kırşehir Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Metro Turizm, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
492.53 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 21dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
10

KIRŞEHİR SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KIRŞEHİR > ADAPAZARI 12.02.2021 01:15 SUIT, 2+1 105 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KIRŞEHİR > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 02:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KIRŞEHİR > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 04:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 10:45 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 14:45 MLT, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KIRŞEHİR > SAKARYA > Çerkezköy 12.02.2021 18:45 TR33, 2+1 110 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KIRŞEHİR > ADAPAZARI 12.02.2021 20:40 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > KIRŞEHİR > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 12.02.2021 20:45 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KIRŞEHİR > ADAPAZARI 12.02.2021 22:45 TR38-VİR, 2+2 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KIRŞEHİR > SAKARYA > İSTANBUL 12.02.2021 23:00 C32, 2+1 100 TL Bilet Al

SAKARYA KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm Çerkezköy > SAKARYA > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 09.03.2021 01:45 T33, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 09.03.2021 12:30 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > Patnos 09.03.2021 13:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > Patnos 09.03.2021 14:00 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > Kahta 09.03.2021 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KIRŞEHİR > GAZİANTEP 09.03.2021 14:30 T34, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > Patnos 09.03.2021 15:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KIRŞEHİR 09.03.2021 15:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 09.03.2021 15:30 H+3, HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > BATMAN 09.03.2021 16:30 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 09.03.2021 18:00 2+1p, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ADAPAZARI > KIRŞEHİR 09.03.2021 19:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > KIRŞEHİR 09.03.2021 21:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 75 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 09.03.2021 21:30 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 09.03.2021 22:00 1+2Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > Afşin 09.03.2021 22:00 TR35, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > KIRŞEHİR 09.03.2021 22:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KIRŞEHİR 09.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > KIRŞEHİR > KAYSERİ 09.03.2021 22:30 PLS1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KIRŞEHİR > MALATYA 09.03.2021 23:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ADAPAZARI > KIRŞEHİR 09.03.2021 23:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Kırşehir Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Kırşehir Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Kırşehir Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Kırşehir Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kırşehir Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Kırşehir Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

KIRŞEHİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırşehir - Nevşehir Sakarya Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Sakarya Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Kırıkkale Sakarya Uzaklık: 1,112.43 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Sakarya Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Kırşehir Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmit Kırşehir Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

KIRŞEHİR SAKARYA GÜZERGAHI

KIRŞEHİR SAKARYA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünden Uzun Çarşı Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Uzun Çarşı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Aşık Paşa Blv. üzerinden düz devam edin

24,8 km / 18 dakika: D260 yönünde sola dönün

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz