Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Konya Adana arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 00:30 Ben Turizm aracıdır. mers olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Ben Turizm, Gökbey Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
346.99 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 03dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
31

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

KONYA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm BURSA > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 00:30 mers, mercedes torismo ,2+1 69 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 01:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KONYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 01:30 2+1T, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > ADANA > BATMAN 19.04.2021 02:00 VH, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 03:00 mers, mercedes torismo ,2+1 69 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 03:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 03:45 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 19.04.2021 05:30 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 05:30 489N, 2+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 19.04.2021 06:30 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 19.04.2021 08:00 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 19.04.2021 13:00 1+212, 1+212 ,2+1 75 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 19.04.2021 15:30 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ADANA 19.04.2021 17:00 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > ADANA > BATMAN 19.04.2021 17:30 T1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > ADANA > Silopi 19.04.2021 20:00 T46, 2+2 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 19.04.2021 20:30 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > ADANA > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > ADANA > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ADANA > BATMAN 19.04.2021 22:00 2+11, 2+1 75 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > GAZİANTEP 19.04.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Fethiye > KONYA > ADANA > HATAY 19.04.2021 22:30 2++1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > ADANA > BATMAN 19.04.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ADANA 19.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:00 2+11, 2+1 75 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > ADANA > BATMAN 19.04.2021 23:01 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > KONYA > ADANA > Kahta 19.04.2021 23:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 23:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > ADANA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:30 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > ADANA > Kahta 19.04.2021 23:59 H1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > ADANA 19.04.2021 23:59 TR38, TR38 ,2+1 75 TL Bilet Al

ADANA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm Silopi > ADANA > KONYA > BURSA 19.04.2021 00:30 T46, 2+2 69 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 02:00 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > KONYA > KÜTAHYA 19.04.2021 02:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 02:45 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 09:00 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 10:00 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 12:30 DIA, DIA ,2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 13:30 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 15:00 403, 403 ,2+2 70 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > KONYA > ÇANAKKALE 19.04.2021 17:15 ooo7, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > KONYA > Didim 19.04.2021 17:31 H1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > KONYA > Marmaris 19.04.2021 17:45 2+1, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > KONYA > Kuşadası 19.04.2021 19:13 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > KONYA > Marmaris 19.04.2021 19:29 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat HATAY > ADANA > KONYA > Fethiye 19.04.2021 19:30 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > KONYA > Bodrum 19.04.2021 19:59 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > BURSA 19.04.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > KONYA > Marmaris 19.04.2021 20:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADANA > KONYA 19.04.2021 20:00 TR38, TR38 ,2+1 65 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > KONYA > Bodrum 19.04.2021 20:13 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 20:15 H1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 20:29 489N, 2+1 65 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > KONYA > BURSA 19.04.2021 20:30 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 21:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > Marmaris 19.04.2021 22:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KONYA 19.04.2021 22:30 1+212, 1+212 ,2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 22:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > KONYA > Bodrum 19.04.2021 22:45 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 22:59 ST44, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > Bodrum 19.04.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 69 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 69 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 23:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Konya Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Konya Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Konya Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Konya Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Konya Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Konya Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Adana Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Adana Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Adana Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Adana Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Adana Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Adana Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

KONYA ADANA GÜZERGAHI

KONYA ADANA YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Alaaddin Blv. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,9 km / 3 dakika: Mevlana Cd. yönünde sağa dönün

33 m / 1 dakika: Mevlana Cd. / Müze Alanı Cd. yönünde hafif sola dönün

2,5 km / 5 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Aslanlı Kışla Cd. üzerine çıkın

1,3 km / 2 dakika: Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

88 m / 1 dakika: Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin