Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Konya Antalya arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 00:15 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Metro Turizm, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
302.21 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 12dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
16

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

KONYA ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > KONYA > ANTALYA 19.05.2021 00:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 100 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat BAYBURT > KONYA > ANTALYA 19.05.2021 00:30 T2+1, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 00:45 SUIT-TEKLI, 2+2 100 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > KONYA > ANTALYA 19.05.2021 01:00 NEO, 2+2 90 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > KONYA > ANTALYA 19.05.2021 01:59 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 02:00 SUIT-TEKLI, 2+2 100 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KONYA > ANTALYA > Kemer 19.05.2021 03:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 03:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > ANTALYA 19.05.2021 06:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KONYA > ANTALYA 19.05.2021 06:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 08:00 SON 1+1 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > KONYA > ANTALYA 19.05.2021 08:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 10:00 SUIT-TEKLI, 2+2 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 12:00 SON 1+1 37, 2+2 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 19:00 SON 1+1 37, 2+2 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > ANTALYA 19.05.2021 23:59 SON 1+1 46, 2+2 50 TL Bilet Al

ANTALYA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm ANTALYA > KONYA 19.05.2021 09:00 SON 1+1 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KONYA > ERZURUM 19.05.2021 10:30 46-1, 1+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm ANTALYA > KONYA 19.05.2021 11:00 SON 1+1 37, 2+2 100 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat ANTALYA > KONYA > BAYBURT 19.05.2021 11:30 H1x1, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ANTALYA > KONYA > ELAZIĞ 19.05.2021 14:00 h93, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > KONYA > VAN 19.05.2021 14:00 1+1B, 1+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm ANTALYA > KONYA 19.05.2021 15:00 SON 1+1 46, 2+2 100 TL Bilet Al
Samancı Seyahat ANTALYA > KONYA > Yalvaç 19.05.2021 15:00 SLTN, SULTAN 31 KİŞİLİK ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KONYA > ERZURUM 19.05.2021 18:00 2-1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm ANTALYA > KONYA > SİVAS 19.05.2021 19:00 NEO, 2+2 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > KONYA > IĞDIR 19.05.2021 20:00 +1+1, 1+1 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm ANTALYA > KONYA 19.05.2021 23:59 SON 1+1 37, 2+2 45 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Konya Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Konya Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Konya Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Konya Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Konya Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Muğla - Antalya Konya Uzaklık: 3,074.38 km / Süre: 03:55 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Antalya Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Antalya Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Antalya Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Antalya Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Antalya Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Antalya Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

KONYA ANTALYA GÜZERGAHI

KONYA ANTALYA YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Abdül Ezel Paşa Cd. / Müneccimbaşı Sk. üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin Müneccimbaşı Sk. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,4 km / 1 dakika: Millet Cd. yönünde devam edin

5,6 km / 10 dakika: Yeni Meram Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Dutlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

5,2 km / 6 dakika: Dutlu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

74,6 km / 48 dakika: Antalya Çevre Yolu Cd. / Konya Manavgat Yolu / D696 yönünde sağa dönün Konya Manavgat Yolu boyunca ilerleyin

128 km / 1 saat 51 dakika: Konya Manavgat Yolu / D350 / D695 yönünde sola dönün D695 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Manavgat yönündeki rampaya girin

75,6 km / 1 saat 0 dakika: Konya Manavgat Yolu / Mersin - Antalya Yolu / D400 girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz