Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aydın otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aydın otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Konya Aydın arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 00:15 Siirt Petrol aracıdır. 2/1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Aydın arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Aydın arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
466.72 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 24dk.
Firma Sayısı
16
Sefer Sayısı
17

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

KONYA AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > AYDIN > Marmaris 02.03.2021 00:15 2/1, 1+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > KONYA > AYDIN > Marmaris 02.03.2021 00:30 1++2, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > AYDIN > Bodrum 02.03.2021 00:30 X+1R, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA > AYDIN > Bodrum 02.03.2021 00:59 TR41, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > AYDIN 02.03.2021 01:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KONYA > AYDIN > İZMİR 02.03.2021 03:15 İ 50, 2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > AYDIN > Bodrum 02.03.2021 03:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KONYA > AYDIN > Bodrum 02.03.2021 03:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 85 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > KONYA > AYDIN > Bodrum 02.03.2021 03:30 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > AYDIN > Bodrum 02.03.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 84 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > KONYA > AYDIN > Bodrum 02.03.2021 05:30 KAYA, 2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > AYDIN 02.03.2021 08:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 85 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > AYDIN 02.03.2021 20:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 85 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > AYDIN 02.03.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 60 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > AYDIN > Marmaris 02.03.2021 22:30 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KONYA > AYDIN > Didim 02.03.2021 22:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KONYA > AYDIN > Turgutreis 02.03.2021 23:59 SFR3, 2+1 80 TL Bilet Al

AYDIN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Konya Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Aydın Konya Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Uşak - Aydın Konya Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
İzmir - Aydın Konya Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Manisa - Aydın Konya Uzaklık: 2,098.68 km / Süre: 03:10 Bilet Al
Burdur - Aydın Konya Uzaklık: 2,225.38 km / Süre: 03:23 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Aydın Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Aydın Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Aydın Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Aydın Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Aydın Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Aydın Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Esenler Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Karaman Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Aydın Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Aydın Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

KONYA AYDIN GÜZERGAHI

KONYA AYDIN YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Abdül Ezel Paşa Cd. / Müneccimbaşı Sk. üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin Müneccimbaşı Sk. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Yahya Çavuş Cd. yönünde sola dönün

1,0 km / 1 dakika: Hocafakıh Cd. yönünde devam edin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hocafakıh Cd. boyunca ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Hocafakıh Cd. hafif sola döner ve Yaka Cd. başlar

0,2 km / 1 dakika: Mutluol Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Sungurlu Sk. üzerine çıkın

33 m / 1 dakika: Köyceğiz Cd. yönünde sağa dönün

53 m / 1 dakika: Köyceğiz Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Beyşehir Cd. üzerine çıkın

53,0 km / 36 dakika: Isparta Konya Yolu yönünde devam edin

25,7 km / 23 dakika: Döner kavşaktan Hüyük Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

6,5 km / 5 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Dümdüz ilerleyin

34,5 km / 24 dakika: Isparta Konya Yolu / D350 / D695 yönünde sağa dönün

2,6 km / 2 dakika: Isparta Akşehir Yolu / D695 yönünde hafif sağa dönün

15,9 km / 13 dakika: Keçiborlu Yalvaç Yolu / D320 yönünde devam edin

64,1 km / 46 dakika: Senirkent Yalvaç Yolu / D320 yönünde devam edin D320 boyunca ilerleyin

32,2 km / 27 dakika: Atatürk Blv. / D320 yönünde sağa dönün D320 boyunca ilerleyin

6,7 km / 5 dakika: Keçiborlu Yalvaç Yolu / D650 yönünde sola dönün D650 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Afyon Burdur Yolu çıkışına girin

21,9 km / 14 dakika: Afyon Burdur Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

97,4 km / 1 saat 8 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 2. çıkışa girin D320 boyunca ilerleyin

17,2 km / 12 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 yönündeki rampaya girin D320 boyunca ilerleyin

53,0 km / 40 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / D585 / E87 girmek için hafif sağa dönün Denizli Aydın Yolu/D320 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,5 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 13. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

2,9 km / 13 dakika: Sağdan devam edin