Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Konya Batman arası en yakın sefer 08 Mayıs 2021 Saat 02:30 Star Batman aracıdır. VH olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
961.08 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 34dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
8

KONYA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman Bodrum > KONYA > BATMAN 08.05.2021 02:30 VH, 2+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > KONYA > BATMAN > IĞDIR 08.05.2021 03:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > BATMAN > VAN 08.05.2021 13:31 1+1B, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > BATMAN 08.05.2021 16:00 TR40, 2+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > BATMAN 08.05.2021 19:00 2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > BATMAN 08.05.2021 22:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > BATMAN 08.05.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 300 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > BATMAN 08.05.2021 23:00 TR40, 2+1 300 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Konya Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Konya Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Konya Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Konya Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Konya Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Konya Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Batman Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Batman Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Batman Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Batman Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Batman Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Batman Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

KONYA BATMAN GÜZERGAHI

KONYA BATMAN YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Merkez Sk. yönünden Adar Sk konumuna doğru kuzeydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Tercüman Sk. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Uluyayla Cd. üzerinden düz devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Uluyayla Cd. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

82 m / 1 dakika: Erkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Afyon / Antalya / Adana yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

0,5 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. girin

0,9 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. / D300 yönündeki rampaya girin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün