Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bingöl otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bingöl otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Konya Bingöl arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 20:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 20:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Bingöl arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Bingöl arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
910.11 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 05dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

Bingöl Otogarı

İnönü Mahallesi, Tural Cd. No:2, 12000 Bingöl Merkez/Bingöl

KONYA BİNGÖL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > KONYA > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > BİNGÖL > Patnos 26.02.2021 21:30 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > KONYA > BİNGÖL > VAN 26.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > BİNGÖL > Patnos 26.02.2021 22:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al

BİNGÖL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bingöl Konya Uzaklık: 1,294.40 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Erzurum - Bingöl Konya Uzaklık: 1,489.90 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Elazığ - Bingöl Konya Uzaklık: 1,744.96 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Konya Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Tunceli - Bingöl Konya Uzaklık: 2,109.20 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Batman - Bingöl Konya Uzaklık: 2,137.08 km / Süre: 02:58 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Bingöl Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Bingöl Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Bingöl Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Bingöl Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Bingöl Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Bingöl Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Kalkışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Gümüşhane Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Bayburt Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Bingöl Şanlıurfa Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Ağrı Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Bingöl Ardahan Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bingöl Varışlı En Ucuz Bingöl Biletleri
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ağrı Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al

Konya Bingöl Otobüs Firmaları

KONYA BİNGÖL GÜZERGAHI

KONYA BİNGÖL YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

2,6 km / 7 dakika: U dönüşü yapın

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

4,3 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 / D715 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Aksaray / Kayseri yönündeki rampaya girin

1,8 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 girin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

107 km / 1 saat 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

10,6 km / 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

51,4 km / 41 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

22,9 km / 18 dakika: Erzurum Bingöl Yolu / D950 yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sola dönün

90 m / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Alatepe Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 3 dakika: Sağa dönün