Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Konya Bursa arası en yakın sefer 08 Mart 2021 Saat 00:45 Ben Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Kontur Turizm, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
482.17 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 08dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
10

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

KONYA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > KONYA > BURSA 08.03.2021 00:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > KONYA > BURSA 08.03.2021 01:30 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > BURSA > BALIKESİR 08.03.2021 02:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > KONYA > BURSA 08.03.2021 03:30 TR22, 2+2 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KONYA > BURSA 08.03.2021 05:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > BURSA 08.03.2021 11:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > BURSA 08.03.2021 16:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > BURSA > ÇANAKKALE 08.03.2021 21:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 80 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > KONYA > BURSA > ÇANAKKALE 08.03.2021 22:30 ooo7, 2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > BURSA > BALIKESİR 08.03.2021 23:59 A2+1, 2+1 80 TL Bilet Al

BURSA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm BURSA > KONYA 08.03.2021 09:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > Silopi 08.03.2021 12:00 TR22, 2+2 85 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > BURSA > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 08.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 65 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > KONYA > GAZİANTEP 08.03.2021 16:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > KONYA > GAZİANTEP 08.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > BURSA > KONYA > HATAY 08.03.2021 17:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 80 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KONYA > HATAY 08.03.2021 17:30 2+1T, 2+1 110 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > BURSA > KONYA > HATAY 08.03.2021 18:00 bilo, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > BURSA > KONYA > HATAY 08.03.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm BURSA > KONYA 08.03.2021 23:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 80 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Konya Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Konya Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Konya Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Konya Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Konya Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Konya Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Bursa Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Bursa Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Bursa Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Bursa Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Bursa Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Bursa Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KONYA BURSA GÜZERGAHI

KONYA BURSA YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: U dönüşü yapın

0,3 km / 1 dakika: Telgrafçı Hamdi Bey Cd. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,8 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,7 km / 1 dakika: Aydınlık Altgeçidi üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Yeni İstanbul Cd. girin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

38,9 km / 26 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,4 km / 4 dakika: Çevre Yolu yönünde hafif sağa dönün

79,0 km / 54 dakika: Kadınhanı Yolu yönünde sağa dönün

0,9 km / 1 dakika: Sola dönün

8,8 km / 6 dakika: Ankara Akşehir Yolu / D695 yönünde hafif sola dönün

19,4 km / 17 dakika: Sağa dönün

6,3 km / 5 dakika: Çeltik Yolu yönünde sağa dönün

13,6 km / 14 dakika: Mevlana Blv. yönünde hafif sola dönün

43,4 km / 35 dakika: Sağa dönün

147 km / 1 saat 37 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / E90 girmek için sola dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz