Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Denizli otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Denizli otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Konya Denizli arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 00:15 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Denizli arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Denizli arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Kontur Turizm, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
392.18 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 01dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
24

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

KONYA DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 00:15 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 00:15 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 00:30 JE43, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 00:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 00:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 01:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 01:15 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 01:30 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 01:45 54+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 03:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KONYA > DENİZLİ > İZMİR 18.05.2021 03:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 03:25 46+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 03:30 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 08:30 SON 1+1 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 20:00 SON 1+1 46, 2+2 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KONYA > DENİZLİ > İZMİR 18.05.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 22:01 SON 1+1 46, 2+2 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KONYA > DENİZLİ > Didim 18.05.2021 22:31 2+1T, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 23:00 46+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KONYA > DENİZLİ > Turgutreis 18.05.2021 23:59 1+2, 2+1 65 TL Bilet Al

DENİZLİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli Konya Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Denizli Konya Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Denizli Konya Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Uşak - Denizli Konya Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Isparta - Denizli Konya Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Manisa - Denizli Konya Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Denizli Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Denizli Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Denizli Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Denizli Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Denizli Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Denizli Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al

KONYA DENİZLİ GÜZERGAHI

KONYA DENİZLİ YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Abdül Ezel Paşa Cd. / Müneccimbaşı Sk. üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin Müneccimbaşı Sk. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Yahya Çavuş Cd. yönünde sola dönün

1,0 km / 1 dakika: Hocafakıh Cd. yönünde devam edin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hocafakıh Cd. boyunca ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Hocafakıh Cd. hafif sola döner ve Yaka Cd. başlar

0,2 km / 1 dakika: Mutluol Sk. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Sungurlu Sk. üzerine çıkın

33 m / 1 dakika: Köyceğiz Cd. yönünde sağa dönün

53 m / 1 dakika: Köyceğiz Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Beyşehir Cd. üzerine çıkın

53,0 km / 36 dakika: Isparta Konya Yolu yönünde devam edin

25,7 km / 23 dakika: Döner kavşaktan Hüyük Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

6,5 km / 5 dakika: Hüyük Yolu yönünde devam edin

9,3 km / 7 dakika: Dümdüz ilerleyin

34,5 km / 24 dakika: Isparta Konya Yolu / D350 / D695 yönünde sağa dönün

2,6 km / 2 dakika: Isparta Akşehir Yolu / D695 yönünde hafif sağa dönün

15,9 km / 13 dakika: Keçiborlu Yalvaç Yolu / D320 yönünde devam edin

64,1 km / 46 dakika: Senirkent Yalvaç Yolu / D320 yönünde devam edin D320 boyunca ilerleyin

32,2 km / 27 dakika: Atatürk Blv. / D320 yönünde sağa dönün D320 boyunca ilerleyin

6,7 km / 5 dakika: Keçiborlu Yalvaç Yolu / D650 yönünde sola dönün D650 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Afyon Burdur Yolu çıkışına girin

21,9 km / 14 dakika: Afyon Burdur Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

97,4 km / 1 saat 8 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 2. çıkışa girin D320 boyunca ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

2,4 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

1,6 km / 2 dakika: İzmir Blv. girin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için sola dönün

7 m / 1 dakika: 132. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: İzmir Blv. yönünde sağa dönün

1,1 km / 1 dakika: İzmir Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Soldaki rampaya girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz