Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Konya Diyarbakır arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 02:00 Star Batman aracıdır. VH olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Öz Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
859.46 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 25dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
13

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

KONYA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman Bodrum > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 02:00 VH, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > DİYARBAKIR 19.04.2021 12:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 16:01 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 17:30 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 19:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > DİYARBAKIR 19.04.2021 20:30 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 22:00 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:00 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.04.2021 23:01 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:30 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al

DİYARBAKIR KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > Kuşadası 19.04.2021 10:59 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > Bodrum 19.04.2021 11:58 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA > Bodrum 19.04.2021 11:59 TR41, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA > Kuşadası 19.04.2021 12:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > KONYA > Marmaris 19.04.2021 12:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > KONYA > Marmaris 19.04.2021 12:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > Marmaris 19.04.2021 13:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 19.04.2021 14:59 ST44, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 19.04.2021 15:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 19.04.2021 15:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 19.04.2021 15:55 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 19.04.2021 16:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 19.04.2021 17:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA > KÜTAHYA 19.04.2021 18:00 T1+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > KONYA > ANTALYA 19.04.2021 18:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA > ANTALYA 19.04.2021 18:01 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > KONYA 19.04.2021 18:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KONYA 19.04.2021 19:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > KONYA 19.04.2021 19:59 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Konya Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Konya Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Diyarbakır Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Diyarbakır Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Diyarbakır Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Diyarbakır Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Diyarbakır Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

KONYA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

KONYA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Alaaddin Blv. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,9 km / 3 dakika: Mevlana Cd. yönünde sağa dönün

33 m / 1 dakika: Mevlana Cd. / Müze Alanı Cd. yönünde hafif sola dönün

2,5 km / 5 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Aslanlı Kışla Cd. üzerine çıkın

1,3 km / 2 dakika: Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

88 m / 1 dakika: Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin