Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Konya Elazığ arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 00:30 Elazığ Murat Turizm aracıdır. e2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Elazığ Murat Turizm, Vangölü Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
741.61 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 04dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
10

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

KONYA ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Murat Turizm ANTALYA > KONYA > ELAZIĞ 19.05.2021 00:30 e2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > ELAZIĞ > BATMAN 19.05.2021 16:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ANTALYA > KONYA > ELAZIĞ 19.05.2021 19:29 h93, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > KONYA > ELAZIĞ > VAN 19.05.2021 20:30 1+1B, 1+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > ELAZIĞ > Patnos 19.05.2021 21:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Tuncelililer İZMİR > KONYA > ELAZIĞ > TUNCELİ 19.05.2021 21:30 2+1., 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > KONYA > ELAZIĞ > VAN 19.05.2021 21:30 1+1B, 1+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > ELAZIĞ > Patnos 19.05.2021 22:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > KONYA > ELAZIĞ 19.05.2021 22:29 1+1+, 1+1 200 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm Bodrum > KONYA > ELAZIĞ 19.05.2021 23:00 e2+1, 2+1 200 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Konya Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Konya Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Konya Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Konya Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Konya Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Konya Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Elazığ Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Elazığ Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Elazığ Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Elazığ Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Elazığ Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Elazığ Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

KONYA ELAZIĞ GÜZERGAHI

KONYA ELAZIĞ YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

2,6 km / 7 dakika: U dönüşü yapın

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

4,3 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 / D715 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Aksaray / Kayseri yönündeki rampaya girin

1,8 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 girin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

107 km / 1 saat 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

10,6 km / 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın