Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Konya Gaziantep arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 00:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
559.14 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 16dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
30

KONYA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 00:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 00:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > GAZİANTEP > Silopi 04.03.2021 00:30 KAYA, 2+1 98 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 00:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 01:00 X+1R, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 01:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 02:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 03:00 mers, mercedes torismo ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 03:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > KONYA > GAZİANTEP > IĞDIR 04.03.2021 03:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 03:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 03:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > GAZİANTEP > VAN 04.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > GAZİANTEP > Erbil 04.03.2021 16:00 h2 1, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > GAZİANTEP > BATMAN 04.03.2021 17:30 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 19:00 2+11, 1+1 85 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > GAZİANTEP > Silopi 04.03.2021 20:00 TR22, 2+2 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 20:30 X+13, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP > Midyat 04.03.2021 20:30 m7, 2+1 85 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > GAZİANTEP > SİİRT 04.03.2021 21:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > GAZİANTEP > SİİRT 04.03.2021 21:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 21:30 2+1, 2+1 85 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 04.03.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > KONYA > GAZİANTEP > SİİRT 04.03.2021 22:30 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > GAZİANTEP > BATMAN 04.03.2021 22:31 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > GAZİANTEP > BATMAN 04.03.2021 23:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > GAZİANTEP > BATMAN 04.03.2021 23:01 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bodrum > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 23:30 2+11, 1+1 85 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 04.03.2021 23:30 X+1R, 2+1 90 TL Bilet Al

GAZİANTEP KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > GAZİANTEP > KONYA 04.03.2021 14:30 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > Kuşadası 04.03.2021 16:29 X+13, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > KONYA > BURSA 04.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > GAZİANTEP > KONYA > Marmaris 04.03.2021 17:00 1++2, 1+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > KONYA > Marmaris 04.03.2021 17:00 A1-2, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 04.03.2021 17:15 X+1R, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 04.03.2021 17:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > KONYA > Marmaris 04.03.2021 18:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 04.03.2021 19:15 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 04.03.2021 19:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 20:15 mers, mercedes torismo ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 20:29 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 20:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KONYA > BURSA 04.03.2021 20:30 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 20:30 A1-2, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 21:00 X+1R, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 04.03.2021 21:45 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > GAZİANTEP > KONYA > Bodrum 04.03.2021 22:00 2+1,, 2+1 90 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > GAZİANTEP > KONYA > BURSA 04.03.2021 22:15 TR22, 2+2 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > KONYA > KÜTAHYA 04.03.2021 23:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > KONYA 04.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > KONYA > ANTALYA 04.03.2021 23:59 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > GAZİANTEP > KONYA 04.03.2021 23:59 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Konya Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Gaziantep Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Gaziantep Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Gaziantep Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Gaziantep Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Gaziantep Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Gaziantep Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

KONYA GAZİANTEP GÜZERGAHI

KONYA GAZİANTEP YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Alaaddin Blv. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,9 km / 3 dakika: Mevlana Cd. yönünde sağa dönün

33 m / 1 dakika: Mevlana Cd. / Müze Alanı Cd. yönünde hafif sola dönün

2,5 km / 5 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Aslanlı Kışla Cd. üzerine çıkın

1,3 km / 2 dakika: Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

88 m / 1 dakika: Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz