Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Konya İzmir arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 00:30 Lüks Kahramanmaraş aracıdır. TR38 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Star Diyarbakır, Mardin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
556.54 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 58dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
29

KONYA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Kahramanmaraş KONYA > İZMİR 19.05.2021 00:30 TR38, TR38 ,2+1 70 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > KONYA > İZMİR 19.05.2021 00:30 trgo, 2+2 140 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KONYA > İZMİR 19.05.2021 01:00 H1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > KONYA > İZMİR 19.05.2021 01:00 2+1U, Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KONYA > İZMİR 19.05.2021 01:00 2+1., 1+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > KONYA > İZMİR 19.05.2021 01:30 2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > İZMİR 19.05.2021 02:30 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KONYA > İZMİR 19.05.2021 03:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > İZMİR 19.05.2021 03:30 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KONYA > İZMİR 19.05.2021 03:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 19.05.2021 03:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 04:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA > İZMİR 19.05.2021 04:00 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > İZMİR 19.05.2021 04:30 mers, mercedes torismo ,1+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 04:30 SUIT-TEKLI, 2+2 145 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > KONYA > İZMİR 19.05.2021 05:00 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > KONYA > İZMİR 19.05.2021 06:00 HİJ3, 1+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 06:30 SON 1+1 46, 2+2 145 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 08:30 SON 1+1 46, 2+2 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 10:00 SON 1+1 37, 2+2 145 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 12:30 SON 1+1 37, 2+2 145 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 20:00 SON 1+1 46, 2+2 145 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KONYA > İZMİR 19.05.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > İZMİR 19.05.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 23:00 SON 1+1 37, 2+2 145 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > İZMİR 19.05.2021 23:00 SUIT-TEKLI, 2+2 145 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > KONYA > İZMİR 19.05.2021 23:57 494, 2+1 100 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > KONYA > İZMİR 19.05.2021 23:58 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR > Kuşadası 19.05.2021 23:59 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al

İZMİR KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 19.05.2021 07:00 SON 1+1 46, 2+2 145 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 19.05.2021 09:00 SON 1+1 37, 2+2 145 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > KONYA > ERZURUM 19.05.2021 10:00 46-1, 1+1 160 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > KONYA > Doğubeyazıt 19.05.2021 10:00 49K, 2+2 400 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > KONYA > ERZURUM 19.05.2021 10:02 46-1, 1+1 160 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > KONYA > Dargeçit 19.05.2021 12:00 2+1T, 2+1 99 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 19.05.2021 12:00 J1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > KONYA > Midyat 19.05.2021 12:00 6778, 2+1 59 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > Patnos 19.05.2021 12:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > KONYA > Silopi 19.05.2021 13:00 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > Patnos 19.05.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > KONYA > BATMAN 19.05.2021 13:00 2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 19.05.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > KONYA > ELAZIĞ 19.05.2021 14:00 1+1+, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > BATMAN 19.05.2021 14:30 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Elbistan İZMİR > KONYA > Elbistan 19.05.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > Kahta 19.05.2021 15:30 H1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İZMİR > KONYA > ŞIRNAK 19.05.2021 15:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > KONYA > Silopi 19.05.2021 16:00 HİJ3, 1+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İZMİR > KONYA 19.05.2021 17:00 1+1 VİR - , 2+2 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 19.05.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İZMİR > KONYA 19.05.2021 18:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > KONYA > HATAY 19.05.2021 19:00 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Mersin İZMİR > KONYA > MERSİN 19.05.2021 19:00 _2+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 19.05.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 19.05.2021 19:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 75 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 19.05.2021 21:00 SON 1+1 46, 2+2 145 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > HATAY 19.05.2021 21:00 X+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 19.05.2021 22:00 SON 1+1 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 19.05.2021 23:00 SON 1+1 37, 2+2 145 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 19.05.2021 23:59 SON 1+1 37, 2+2 145 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Konya Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Konya Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Konya Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Konya Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Konya Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Konya Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman İzmir Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir İzmir Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde İzmir Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta İzmir Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir İzmir Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

KONYA İZMİR GÜZERGAHI

KONYA İZMİR YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: U dönüşü yapın

0,3 km / 1 dakika: Telgrafçı Hamdi Bey Cd. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,8 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,7 km / 1 dakika: Aydınlık Altgeçidi üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Yeni İstanbul Cd. girin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin