Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Konya İzmir arası en yakın sefer 15 Ekim 2021 Saat 00:30 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Ben Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
556.54 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 58dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
34

KONYA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 00:30 403, 403 ,2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > İZMİR 15.10.2021 00:30 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KONYA > İZMİR 15.10.2021 01:00 2+1T, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KONYA > İZMİR 15.10.2021 01:00 2+1., 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > KONYA > İZMİR 15.10.2021 01:30 2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > İZMİR 15.10.2021 02:15 vip , 2+1 109 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 02:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > İZMİR 15.10.2021 02:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KONYA > İZMİR 15.10.2021 03:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KONYA > İZMİR 15.10.2021 03:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > İZMİR 15.10.2021 03:30 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 15.10.2021 03:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 04:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA > İZMİR 15.10.2021 04:00 TR40, 2+1 135 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > İZMİR 15.10.2021 04:30 mers, mercedes torismo ,2+2 109 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 15.10.2021 05:03 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 06:30 1+2, 1+2 ,2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 08:00 403, 403 ,2+2 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 10:00 403, 403 ,2+2 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 12:30 1+2, 1+2 ,2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 20:00 403, 403 ,2+2 150 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KONYA > İZMİR 15.10.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > İZMİR 15.10.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 109 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KONYA > İZMİR 15.10.2021 22:30 TR46, 46 KİŞİLİK TREVEGO ,2+2 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KONYA > İZMİR 15.10.2021 22:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 140 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:00 1+2, 1+2 ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Midyat Martur Midyat > KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:29 2+1D, 2+1 145 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:58 2+1B, 2+1 140 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:59 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:59 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:59 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR > Kuşadası 15.10.2021 23:59 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KONYA > İZMİR 15.10.2021 23:59 M2+1, PER 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Konya Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Konya Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Konya Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Konya Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Konya Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Konya Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman İzmir Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir İzmir Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde İzmir Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta İzmir Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir İzmir Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

KONYA İZMİR GÜZERGAHI

KONYA İZMİR YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: U dönüşü yapın

0,3 km / 1 dakika: Telgrafçı Hamdi Bey Cd. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,8 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,7 km / 1 dakika: Aydınlık Altgeçidi üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Yeni İstanbul Cd. girin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin