Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kahramanmaraş otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kahramanmaraş otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Konya Kahramanmaraş arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 01:00 Aksu Turizm aracıdır. C32 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Kahramanmaraş arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Kahramanmaraş arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Aksu Turizm, Kontur Turizm, Adıyaman Ünal Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
572.06 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 19dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
10

KONYA KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Aksu Turizm Marmaris > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 01:00 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 06:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 120 TL Bilet Al
Aksu Turizm AFYON > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 14:30 C32, 2+1 100 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > KONYA > KAHRAMANMARAŞ > Kahta 02.03.2021 23:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 23:30 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > KAHRAMANMARAŞ > Kahta 02.03.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 23:59 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 80 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA 02.03.2021 10:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > Marmaris 02.03.2021 14:30 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAHRAMANMARAŞ > KONYA > Didim 02.03.2021 14:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > BALIKESİR 02.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > İZMİR 02.03.2021 16:30 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KONYA 02.03.2021 17:00 TR40-VİR, TR40-VİR ,2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAHRAMANMARAŞ > KONYA > İZMİR 02.03.2021 17:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA 02.03.2021 21:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > AFYON 02.03.2021 22:00 C32, 2+1 95 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Adıyaman - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,473.19 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Kilis - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,782.44 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Kahramanmaraş Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Kahramanmaraş Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Kahramanmaraş Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Kahramanmaraş Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Kahramanmaraş Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Kahramanmaraş Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Kalkışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Varışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

KONYA KAHRAMANMARAŞ GÜZERGAHI

KONYA KAHRAMANMARAŞ YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Alaaddin Blv. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,9 km / 3 dakika: Mevlana Cd. yönünde sağa dönün

33 m / 1 dakika: Mevlana Cd. / Müze Alanı Cd. yönünde hafif sola dönün

2,5 km / 5 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Aslanlı Kışla Cd. üzerine çıkın

1,3 km / 2 dakika: Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

88 m / 1 dakika: Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

84,6 km / 51 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

38 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin

38,9 km / 29 dakika: Kahramanmaraş Osmaniye Yolu / D825 yönünde sola dönün

5,0 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kahramanmaraş-Osmaniye Yolu / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Gazi Mustafa Kemal Blv. / D825 yönündeki 1. çıkışa girin

1,5 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Azerbaycan Blv. yönündeki 2. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Boğazkesen Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Boğazkesen Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Şht. Zeki Karakız Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Çukuroba Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Enstitü Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Kışla Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Gazneliler Cd. yönünde sola dönün

1,0 km / 1 dakika: Hikmet Kabakcı Cd. yönünde devam edin

3,5 km / 6 dakika: Sağa dönün

89 m / 1 dakika: Sola dönün

1,6 km / 4 dakika: Sağdan devam edin

2,6 km / 5 dakika: Maksutlu Köyü Yolu yönünde tam sağa dönün

8,5 km / 15 dakika: Maksutlu Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Tam sağa dönün

2,2 km / 3 dakika: Hafif sağa yönelin

1,4 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,3 km / 5 dakika: Sağdan devam edin

4,1 km / 7 dakika: Sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Sola dönün

5,3 km / 10 dakika: Sağa dönün

0,8 km / 4 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz