Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Konya Kayseri arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 00:46 Öz Sivas Seyahat aracıdır. K41 olan bu araç tahmini olarak 00:46 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Öz Sivas Seyahat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
303.57 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 46dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
13

KONYA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat ANTALYA > KONYA > KAYSERİ > SİVAS 25.02.2021 00:46 K41, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > KAYSERİ 25.02.2021 02:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > KAYSERİ 25.02.2021 03:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > KAYSERİ 25.02.2021 08:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > KAYSERİ 25.02.2021 15:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > KAYSERİ > BATMAN 25.02.2021 16:01 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KONYA > KAYSERİ > ERZURUM 25.02.2021 17:30 İ 46, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ANTALYA > KONYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 25.02.2021 20:00 H+3, HİJYEN ,2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > KAYSERİ 25.02.2021 21:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Patnos 25.02.2021 21:30 HJ2, 2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Patnos 25.02.2021 22:00 F1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > KONYA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 25.02.2021 22:30 A2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > KONYA > KAYSERİ > Afşin 25.02.2021 23:59 TR35, 2+1 45 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Konya Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Konya Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Konya Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Konya Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Konya Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Konya Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Kayseri Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Kayseri Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Kayseri Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Kayseri Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Kayseri Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Kayseri Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

KONYA KAYSERİ GÜZERGAHI

KONYA KAYSERİ YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

2,6 km / 7 dakika: U dönüşü yapın

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

4,3 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 / D715 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Aksaray / Kayseri yönündeki rampaya girin

1,8 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 girin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

107 km / 1 saat 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

11,8 km / 8 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün