Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Manisa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Manisa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Konya Manisa arası en yakın sefer 06 Mart 2021 Saat 00:30 Vip Lüks Adana aracıdır. X+2 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Manisa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Manisa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vip Lüks Adana, Siirt Petrol, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
533.92 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 46dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
5

KONYA MANİSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vip Lüks Adana HATAY > KONYA > MANİSA > İZMİR 06.03.2021 00:30 X+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > MANİSA > İZMİR 06.03.2021 02:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KONYA > MANİSA > İZMİR 06.03.2021 03:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > MANİSA 06.03.2021 04:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KONYA > MANİSA > İZMİR 06.03.2021 05:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al

MANİSA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İZMİR > MANİSA > KONYA > VAN 06.03.2021 11:45 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > MANİSA > KONYA > Patnos 06.03.2021 13:15 HJ2, 2+1 60 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > MANİSA > KONYA > Patnos 06.03.2021 13:45 F1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > MANİSA > KONYA > SİİRT 06.03.2021 14:46 A1-2, 1+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > MANİSA > KONYA > Kahta 06.03.2021 16:15 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm MANİSA > KONYA 06.03.2021 16:45 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İZMİR > MANİSA > KONYA > Silifke 06.03.2021 20:00 35-1, 2+1 100 TL Bilet Al

MANİSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Konya Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
Balıkesir - Manisa Konya Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Uşak - Manisa Konya Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Denizli - Manisa Konya Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Aydın - Manisa Konya Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Muğla - Manisa Konya Uzaklık: 2,504.99 km / Süre: 03:15 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Manisa Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Manisa Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Manisa Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Manisa Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Manisa Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Manisa Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Manisa Kalkışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Manisa Zonguldak Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Manisa Varışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
İzmit Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Alibeyköy Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KONYA MANİSA GÜZERGAHI

KONYA MANİSA YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: U dönüşü yapın

0,3 km / 1 dakika: Telgrafçı Hamdi Bey Cd. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ahmet Hilmi Nalçacı Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,8 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Yeni İstanbul Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,7 km / 1 dakika: Aydınlık Altgeçidi üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,5 km / 3 dakika: Yeni İstanbul Cd. girin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hal Cd. yönünde sağa dönün

67 m / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Hal Cd. üzerine çıkın

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Manisa Turgutlu Yolu üzerinden düz devam edin

20,4 km / 16 dakika: Döner kavşaktan Manisa Turgutlu Yolu / D250 yönündeki 1. çıkışa girin D250 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Manisa Turgutlu Yolu yönünde sola dönün

3,2 km / 5 dakika: Manisa Turgutlu Yolu hafif sağa döner ve Turgutlu Cd. başlar

0,7 km / 3 dakika: Seyfettinbey Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 2 dakika: Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin