Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Muş otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Muş otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Konya Muş arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 20:30 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 20:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Muş arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Muş arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
988.40 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 00dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
3

KONYA MUŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm ANTALYA > KONYA > MUŞ > VAN 02.03.2021 20:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > MUŞ > Patnos 02.03.2021 21:30 HJ2, 2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > MUŞ > Patnos 02.03.2021 22:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al

MUŞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bitlis - Muş Konya Uzaklık: 1,048.46 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Bingöl - Muş Konya Uzaklık: 1,295.48 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Siirt - Muş Konya Uzaklık: 1,791.95 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Erzurum - Muş Konya Uzaklık: 2,074.82 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Diyarbakır - Muş Konya Uzaklık: 2,095.91 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Batman - Muş Konya Uzaklık: 2,096.20 km / Süre: 03:20 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Muş Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Muş Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Muş Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Muş Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Muş Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Muş Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Muş Kalkışlı En Ucuz Muş Biletleri
Muş Hakkari Akpolat Turizm 120 TL Bilet Al
Muş Tokat Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Kayseri Muş Yolu Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Sivas Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al
Muş Konya Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Kırşehir Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Kahramanmaraş Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Muş Adana Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Muş Varışlı En Ucuz Muş Biletleri
Hakkari Muş Akpolat Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Bingöl Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Muş Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Muş Bitlis Taç Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Muş Vangölü Turizm 130 TL Bilet Al
Tokat Muş Vangölü Turizm 140 TL Bilet Al

Konya Muş Otobüs Firmaları

KONYA MUŞ GÜZERGAHI

KONYA MUŞ YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

2,6 km / 7 dakika: U dönüşü yapın

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

4,3 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 / D715 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Aksaray / Kayseri yönündeki rampaya girin

1,8 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 girin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

107 km / 1 saat 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

10,6 km / 8 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 1. çıkışa girin

3,0 km / 3 dakika: 16. Sk. konumunda sola dönün

14,0 km / 9 dakika: D260 / D300 girmek için hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

106 km / 1 saat 13 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

139 km / 1 saat 42 dakika: Döner kavşaktan Elazığ Bingöl Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

47 m / 1 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa yönelin

13,4 km / 13 dakika: Muş Bitlis Yolu / D300 / D955 yönünde hafif sağa dönün D300/D955 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Eski Erzurum Yolu yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Yeni Hükümet Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Karni Yolu Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 3 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz