Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Nevşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Konya Nevşehir arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 03:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT-TEKLI olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Star Batman, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
235.64 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 45dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

KONYA NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KONYA > NEVŞEHİR 18.05.2021 03:30 SUIT-TEKLI, 2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > NEVŞEHİR 18.05.2021 15:00 SUIT-TEKLI, 2+2 45 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > NEVŞEHİR 18.05.2021 16:00 CLASS, 2+2 55 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > NEVŞEHİR > BATMAN 18.05.2021 16:00 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ANTALYA > KONYA > NEVŞEHİR > ERZURUM 18.05.2021 17:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > NEVŞEHİR > Patnos 18.05.2021 21:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir Konya Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir Konya Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir Konya Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir Konya Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir Konya Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir Konya Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Nevşehir Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Nevşehir Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Niğde Nevşehir Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Nevşehir Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Nevşehir Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya - Kırıkkale Nevşehir Uzaklık: 2,525.33 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al

KONYA NEVŞEHİR GÜZERGAHI

KONYA NEVŞEHİR YOL TARİFİ

13 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden güneybatı yönünde ilerleyin

2,6 km / 7 dakika: U dönüşü yapın

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Ankara Cd. boyunca ilerleyin

4,3 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 / D715 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Aksaray / Kayseri yönündeki rampaya girin

1,8 km / 1 dakika: Aksaray Cd. / D300 girin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin

107 km / 1 saat 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Aksaray Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

72,1 km / 49 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Mustafa Parmaksız Cd. / D765 çıkışına girin

10,2 km / 8 dakika: Mustafa Parmaksız Cd. / D765 yönünde devam edin D765 boyunca ilerleyin

2,8 km / 3 dakika: Sulusaray Yolu konumunda U dönüşü yapın