Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 79 TL olduğu Konya Osmaniye arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 00:30 Mardin Seyahat aracıdır. KAYA olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
447.85 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 09dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
32

KONYA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > OSMANİYE > Silopi 02.03.2021 00:30 KAYA, 2+1 95 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > KONYA > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 01:00 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 01:00 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 02:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 03:00 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 03:45 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > OSMANİYE > HATAY 02.03.2021 05:00 X+NY, 2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > OSMANİYE 02.03.2021 06:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 115 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > OSMANİYE 02.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 115 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > OSMANİYE 02.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > OSMANİYE 02.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > OSMANİYE > VAN 02.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm AFYON > KONYA > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 14:30 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > OSMANİYE > Ergani 02.03.2021 16:00 h2 1, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 02.03.2021 17:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 19:00 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > OSMANİYE > Silopi 02.03.2021 20:00 T40, 2+1 79 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 20:30 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > OSMANİYE > SİİRT 02.03.2021 21:00 1++2, 1+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > OSMANİYE > SİİRT 02.03.2021 21:00 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 21:30 2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > GAZİANTEP 02.03.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 99 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > KONYA > OSMANİYE > SİİRT 02.03.2021 22:30 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 02.03.2021 22:31 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 02.03.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > OSMANİYE > BATMAN 02.03.2021 23:01 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > KONYA > OSMANİYE > Kahta 02.03.2021 23:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 23:30 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bodrum > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:30 2+11, 1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:30 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > OSMANİYE > Kahta 02.03.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > OSMANİYE 02.03.2021 23:59 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 80 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Osmaniye Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Osmaniye Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Osmaniye Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Osmaniye Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Osmaniye Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Osmaniye Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

KONYA OSMANİYE GÜZERGAHI

KONYA OSMANİYE YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Alaaddin Blv. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,9 km / 3 dakika: Mevlana Cd. yönünde sağa dönün

33 m / 1 dakika: Mevlana Cd. / Müze Alanı Cd. yönünde hafif sola dönün

2,5 km / 5 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Aslanlı Kışla Cd. üzerine çıkın

1,3 km / 2 dakika: Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

88 m / 1 dakika: Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

30,0 km / 17 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz