Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Konya Şanlıurfa arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 00:59 Mardin Seyahat aracıdır. 2+1, olan bu araç tahmini olarak 00:59 civarı Konya şehrinden kalkacaktır. Konya ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Konya Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Mardin Seyahat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
701.50 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 34dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
15

KONYA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 00:59 2+1,, 2+1 98 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 02:00 VH, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ŞANLIURFA 19.04.2021 12:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 17:30 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 19:00 2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 20:00 T46, 2+2 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 20:30 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 21:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 22:00 2+11, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:00 2+11, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 23:01 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:30 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 23:59 2+1,, 2+1 98 TL Bilet Al

ŞANLIURFA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Kuşadası 19.04.2021 13:29 TRAV, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 19.04.2021 14:28 TRAV, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 19.04.2021 14:29 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > KONYA > Marmaris 19.04.2021 14:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > Kuşadası 19.04.2021 14:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > KONYA > Marmaris 19.04.2021 14:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 14:30 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Marmaris 19.04.2021 15:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 17:29 ST44, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 17:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 18:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 18:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 110 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > KONYA > BURSA 19.04.2021 18:30 T46, 2+2 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 19:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 19.04.2021 19:30 2+1,, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 19.04.2021 19:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > KÜTAHYA 19.04.2021 20:30 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > ANTALYA 19.04.2021 20:31 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > KONYA > ANTALYA 19.04.2021 21:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > KONYA 19.04.2021 21:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

KONYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Konya - Karaman Şanlıurfa Uzaklık: 1,100.96 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Konya - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Konya - Nevşehir Şanlıurfa Uzaklık: 2,356.41 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Konya - Niğde Şanlıurfa Uzaklık: 2,371.87 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Konya - Isparta Şanlıurfa Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Konya - Kırşehir Şanlıurfa Uzaklık: 2,428.17 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

KONYA ŞANLIURFA GÜZERGAHI

KONYA ŞANLIURFA YOL TARİFİ

41 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünden Alaaddin Blv. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Alaaddin Blv. yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 3 dakika: Alaaddin Blv. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,9 km / 3 dakika: Mevlana Cd. yönünde sağa dönün

33 m / 1 dakika: Mevlana Cd. / Müze Alanı Cd. yönünde hafif sola dönün

2,5 km / 5 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Aslanlı Kışla Cd. üzerine çıkın

1,3 km / 2 dakika: Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

88 m / 1 dakika: Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz