Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 125 TL olduğu Kütahya Adana arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 03:00 Kontur Turizm aracıdır. 1+1(403) olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Kütahya şehrinden kalkacaktır. Kütahya ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kütahya Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Lüks Batman Seyahat, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
668.60 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 47dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
10

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

KÜTAHYA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm KÜTAHYA > ADANA 06.06.2021 03:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 215 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > ADANA 06.06.2021 11:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 215 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > ADANA > BATMAN 06.06.2021 12:30 T1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KÜTAHYA > ADANA > Silopi 06.06.2021 15:00 1+2t, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > ADANA 06.06.2021 16:45 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > KÜTAHYA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 19:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 125 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > KÜTAHYA > ADANA > GAZİANTEP 06.06.2021 19:30 CTY3, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > KÜTAHYA > ADANA > HATAY 06.06.2021 20:15 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KÜTAHYA > ADANA > HATAY 06.06.2021 20:30 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > KÜTAHYA > ADANA > HATAY 06.06.2021 21:00 bilo, 2+1 180 TL Bilet Al

ADANA KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm Silopi > ADANA > KÜTAHYA > BURSA 16.06.2021 00:30 1+2t, 2+1 180 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > KÜTAHYA 16.06.2021 00:45 S38, 1+1 180 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > KÜTAHYA 16.06.2021 02:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KÜTAHYA 16.06.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 215 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > KÜTAHYA 16.06.2021 12:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 215 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KÜTAHYA > ÇANAKKALE 16.06.2021 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 150 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > KÜTAHYA > ÇANAKKALE 16.06.2021 17:15 ooo7, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KÜTAHYA 16.06.2021 19:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > KÜTAHYA > BURSA 16.06.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 125 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > KÜTAHYA > BURSA 16.06.2021 20:30 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm HATAY > ADANA > KÜTAHYA > BURSA 16.06.2021 20:45 R2-1, 2+1 160 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > KÜTAHYA > BURSA 16.06.2021 23:59 CTY3, 2+1 130 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Kütahya Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Kütahya Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Kütahya Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Kütahya Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Kütahya Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Kütahya Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

KÜTAHYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Adana Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Kütahya - Bilecik Adana Uzaklık: 1,121.01 km / Süre: 01:26 Bilet Al
Kütahya - Uşak Adana Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kütahya - Bursa Adana Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kütahya - Sakarya Adana Uzaklık: 2,090.44 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Kütahya - Isparta Adana Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kütahya Kayseri Ak Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kütahya Gaziantep Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 120 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

KÜTAHYA ADANA GÜZERGAHI

KÜTAHYA ADANA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünden güneydoğu yönünde ilerleyin

2,4 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

3,0 km / 5 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

81,1 km / 52 dakika: Eskişehir Kütahya Yolu / D650 yönünde hafif sağa dönün D650 boyunca ilerleyin

17,4 km / 16 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin