Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Kütahya Bursa arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 02:15 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TO olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Kütahya şehrinden kalkacaktır. Kütahya ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kütahya Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Kontur Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
183.54 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 26dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
12

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

KÜTAHYA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > KÜTAHYA > BURSA > ÇANAKKALE 12.02.2021 02:15 TO, TOURISMO 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > KÜTAHYA > BURSA > ÇANAKKALE 12.02.2021 03:00 bilo, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KÜTAHYA > BURSA > BALIKESİR 12.02.2021 05:00 A2+1, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 05:15 PAMUKYOL, 2+1 42 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 05:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 33 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 06:00 2+1T, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 06:00 PAMUKYOL, 2+1 42 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 08:30 TR22, 2+2 70 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 09:00 H112, 2+1 42 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 10:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 35 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 16:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > BURSA 12.02.2021 22:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 45 TL Bilet Al

BURSA KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm BURSA > KÜTAHYA 07.03.2021 09:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 40 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KÜTAHYA > Silopi 07.03.2021 12:00 T40, 2+1 60 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > BURSA > KÜTAHYA > KAHRAMANMARAŞ 07.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > KÜTAHYA > GAZİANTEP 07.03.2021 16:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 35 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > KÜTAHYA > GAZİANTEP 07.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 33 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > BURSA > KÜTAHYA > HATAY 07.03.2021 17:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım BURSA > KÜTAHYA 07.03.2021 17:30 H112, 2+1 42 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KÜTAHYA > HATAY 07.03.2021 17:30 2+1T, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > KÜTAHYA 07.03.2021 20:30 PAMUKYOL, 2+1 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm BURSA > KÜTAHYA 07.03.2021 23:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 40 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Kütahya Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Kütahya Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kütahya Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Kütahya Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Kütahya Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Sakarya - Bursa Kütahya Uzaklık: 1,836.39 km / Süre: 02:09 Bilet Al

KÜTAHYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Bursa Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Kütahya - Bilecik Bursa Uzaklık: 1,121.01 km / Süre: 01:26 Bilet Al
Kütahya - Uşak Bursa Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kütahya - Sakarya Bursa Uzaklık: 2,090.44 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Kütahya - Isparta Bursa Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kütahya - Burdur Bursa Uzaklık: 2,429.32 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kayseri Ak Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kütahya Gaziantep Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Mersin Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kütahya Ak Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KÜTAHYA BURSA GÜZERGAHI

KÜTAHYA BURSA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünden güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Şehitlik Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Zeryen Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Fuat Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cumhuriyet Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

2,4 km / 5 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

68,4 km / 45 dakika: Eskişehir Kütahya Yolu / D230 / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz