Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Kütahya İstanbul arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 01:00 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Kütahya şehrinden kalkacaktır. Kütahya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kütahya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kontur Turizm, Antalya Toros Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
332.40 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 00dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
12

KÜTAHYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KÜTAHYA > SİLİVRİ 06.06.2021 01:00 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2021 01:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 06.06.2021 01:45 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 130 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alanya > KÜTAHYA > İSTANBUL 06.06.2021 02:00 cftt, 1+1 150 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alanya > KÜTAHYA > İSTANBUL 06.06.2021 03:30 BOMV, 1+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > SİLİVRİ 06.06.2021 03:45 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2021 03:45 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2021 04:30 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB KÜTAHYA > ALİBEYKÖY 06.06.2021 20:30 TR40 YENI, 135 TL Bilet Al
Sakarya VIB KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 06.06.2021 20:30 TR40 YENI, 2+1 135 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 06.06.2021 23:59 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 130 TL Bilet Al

İSTANBUL KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA 16.06.2021 08:00 TR40 YENI, 135 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 16.06.2021 08:30 TR40 YENI, 135 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA 16.06.2021 19:00 TR40 YENI, 135 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm İSTANBUL > KÜTAHYA > Alanya 16.06.2021 19:30 cft1, 1+1 160 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 16.06.2021 19:30 TR40 YENI, 135 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alibeyköy > KÜTAHYA > Alanya 16.06.2021 20:00 cft1, 1+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KÜTAHYA 16.06.2021 20:15 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA > Kemer 16.06.2021 21:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA 16.06.2021 21:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 130 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > KÜTAHYA > Kemer 16.06.2021 21:20 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KÜTAHYA 16.06.2021 22:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 16.06.2021 22:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA 16.06.2021 23:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 130 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Kütahya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Kütahya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Kütahya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Kütahya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Kütahya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Kütahya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

KÜTAHYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir İstanbul Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Kütahya - Bilecik İstanbul Uzaklık: 1,121.01 km / Süre: 01:26 Bilet Al
Kütahya - Uşak İstanbul Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kütahya - Bursa İstanbul Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kütahya - Sakarya İstanbul Uzaklık: 2,090.44 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Kütahya - Isparta İstanbul Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kütahya Kayseri Ak Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kütahya Gaziantep Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

KÜTAHYA İSTANBUL GÜZERGAHI

KÜTAHYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünden güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Şehitlik Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Zeryen Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Fuat Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cumhuriyet Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

2,4 km / 5 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

68,4 km / 45 dakika: Eskişehir Kütahya Yolu / D230 / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

75,3 km / 53 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönündeki rampaya girin

32,5 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Yalova / Istanbul çıkışına girin Paralı yol

77,3 km / 44 dakika: O-5 girin Paralı yol

42,2 km / 27 dakika: O-4 / E80 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün