Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 72 TL olduğu Kütahya İstanbul arası en yakın sefer 04 Ağustos 2020 Saat 01:00 Anadolu Ulaşım aracıdır. H113 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Kütahya şehrinden kalkacaktır. Kütahya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kütahya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Isparta Petrol, Anadolu Ulaşım, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
332.40 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 00dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
26

KÜTAHYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 01:00 H113, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 04.08.2020 01:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol Kemer > KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 01:45 VP33, 2+1 80 TL Bilet Al
Isparta Petrol Kemer > KÜTAHYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 01:45 VP33, 2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 01:45 1+1(403), 2+2 90 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 02:30 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 03:30 V-STYLE, 2+2 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 04.08.2020 03:30 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol ADANA > KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 04:00 VP28, 2+1 80 TL Bilet Al
Isparta Petrol ADANA > KÜTAHYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 04:00 VP28, 2+1 80 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 04:30 H113, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 09:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 12:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 15:15 VP28, 2+1 72 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > KÜTAHYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 15:15 VP28, 2+1 72 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 04.08.2020 16:15 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 17:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 17:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 18:00 VP28, 2+1 72 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > KÜTAHYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 18:00 VP28, 2+1 72 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım KÜTAHYA > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 19:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 04.08.2020 22:45 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 23:59 VP28, 2+1 72 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > KÜTAHYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 23:59 VP28, 2+1 72 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 23:59 1+1(orjin), 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > SİLİVRİ 04.08.2020 23:59 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al

İSTANBUL KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 05.08.2020 00:20 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 05.08.2020 00:20 CLASS, 2+2 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 00:25 H113, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 01:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KÜTAHYA 05.08.2020 01:00 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 05.08.2020 01:20 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 01:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA > Kemer 05.08.2020 01:30 VP33, 2+1 74 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KÜTAHYA > Kemer 05.08.2020 01:50 VP33, 2+1 74 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 06:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 06:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 07:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 07:25 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 08:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 08:00 P273, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 08:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 08:25 P273, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KÜTAHYA 05.08.2020 09:00 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 09:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 05.08.2020 09:20 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 09:25 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 10:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KÜTAHYA 05.08.2020 10:00 CLASS, 2+2 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 05.08.2020 10:20 CLASS, 2+2 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 10:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 11:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 11:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 11:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 11:25 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA > ANTALYA 05.08.2020 12:00 VP28, 2+1 74 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KÜTAHYA > ANTALYA 05.08.2020 12:20 VP28, 2+1 74 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 13:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 13:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 16:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 16:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 16:25 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL  (Esenler) > KÜTAHYA > Bozyazı 05.08.2020 18:00 1+1&, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KÜTAHYA 05.08.2020 18:00 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL  (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > KÜTAHYA > Bozyazı 05.08.2020 18:20 1+1&, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 05.08.2020 18:20 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 19:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 19:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 19:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 19:25 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA > ANTALYA 05.08.2020 20:30 VP33, 2+1 74 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KÜTAHYA > ANTALYA 05.08.2020 20:50 VP33, 2+1 74 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Çorlu > İSTANBUL > KÜTAHYA > Alanya 05.08.2020 21:00 y34, 1+1 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL  (Esenler) > KÜTAHYA > Kemer 05.08.2020 21:00 1+1^, 2+1 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA 05.08.2020 21:00 1+1(403), 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KÜTAHYA 05.08.2020 21:05 CLASS, 2+2 95 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Çorlu > Alibeyköy > KÜTAHYA > Alanya 05.08.2020 21:15 y34, 1+1 80 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL  (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > KÜTAHYA > Kemer 05.08.2020 21:20 1+1^, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KÜTAHYA 05.08.2020 21:25 CLASS, 2+2 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 21:30 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 21:55 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA > Kemer 05.08.2020 22:00 VP28, 2+1 74 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 22:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KÜTAHYA > Kemer 05.08.2020 22:20 VP28, 2+1 74 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 22:24 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm İSTANBUL > KÜTAHYA > Alanya 05.08.2020 22:30 y34., 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 23:00 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alibeyköy > KÜTAHYA > Alanya 05.08.2020 23:00 y34., 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 23:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > KÜTAHYA 05.08.2020 23:25 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > KÜTAHYA 05.08.2020 23:25 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA > ADANA 05.08.2020 23:30 VP28, 2+1 74 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > KÜTAHYA 05.08.2020 23:30 1+1(orjin), 2+2 90 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KÜTAHYA > ADANA 05.08.2020 23:50 VP28, 2+1 74 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > KÜTAHYA 05.08.2020 23:59 H112, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KÜTAHYA 05.08.2020 23:59 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > KÜTAHYA 05.08.2020 23:59 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Kütahya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Kütahya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Kütahya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Kütahya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Kütahya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Kütahya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

KÜTAHYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir İstanbul Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Kütahya - Bilecik İstanbul Uzaklık: 1,121.01 km / Süre: 01:26 Bilet Al
Kütahya - Uşak İstanbul Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kütahya - Bursa İstanbul Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kütahya - Sakarya İstanbul Uzaklık: 2,090.44 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Kütahya - Isparta İstanbul Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Aksaray Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Balıkesir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Kütahya Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kütahya Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Kütahya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Manisa İstanbul Alaşehir Sarıkız Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak İstanbul Pamukkale Turizm 117 TL Bilet Al

KÜTAHYA İSTANBUL GÜZERGAHI

KÜTAHYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünden güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Şehitlik Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Zeryen Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Fuat Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cumhuriyet Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

2,4 km / 5 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

68,4 km / 45 dakika: Eskişehir Kütahya Yolu / D230 / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

75,3 km / 53 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönündeki rampaya girin

32,5 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

0,8 km / 1 dakika: Yalova / Istanbul çıkışına girin Paralı yol

77,3 km / 44 dakika: O-5 girin Paralı yol

42,2 km / 27 dakika: O-4 / E80 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün