Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 85 TL olduğu Kütahya Sakarya arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 00:30 Düzce Güven aracıdır. topandemi1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kütahya şehrinden kalkacaktır. Kütahya ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kütahya Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Düzce Güven, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
209.04 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 37dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
12

KÜTAHYA SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Düzce Güven KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 00:30 topandemi1, 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 01:00 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 01:45 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 130 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alanya > KÜTAHYA > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 02:00 cftt, 1+1 150 TL Bilet Al
Düzce Güven KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 02:00 topandemi1, 2+1 100 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alanya > KÜTAHYA > SAKARYA > İSTANBUL 06.06.2021 03:30 BOMV, 1+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 03:45 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 04:30 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Sakarya VIB KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 20:30 TR40 YENI, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 22:00 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Kontur Turizm KÜTAHYA > ADAPAZARI 06.06.2021 23:59 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 130 TL Bilet Al

SAKARYA KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB ADAPAZARI > KÜTAHYA 12.06.2021 12:00 TR40 YENI, 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KÜTAHYA 12.06.2021 15:00 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Düzce Güven ADAPAZARI > KÜTAHYA 12.06.2021 19:30 TO40, TO40 ,2+1 100 TL Bilet Al
Düzce Güven ADAPAZARI > KÜTAHYA 12.06.2021 21:30 TO41, TO41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm SAKARYA > KÜTAHYA > Alanya 12.06.2021 23:00 cft1, 1+1 160 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > KÜTAHYA 12.06.2021 23:00 TR40 YENI, 2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADAPAZARI > KÜTAHYA 12.06.2021 23:59 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 130 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Kütahya Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Kütahya Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Kütahya Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Kütahya Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kütahya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Kütahya Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

KÜTAHYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Sakarya Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Kütahya - Bilecik Sakarya Uzaklık: 1,121.01 km / Süre: 01:26 Bilet Al
Kütahya - Uşak Sakarya Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kütahya - Bursa Sakarya Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kütahya - Isparta Sakarya Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kütahya - Burdur Sakarya Uzaklık: 2,429.32 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kütahya Kayseri Ak Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kütahya Gaziantep Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

KÜTAHYA SAKARYA GÜZERGAHI

KÜTAHYA SAKARYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünden güneydoğu yönünde ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Şehitlik Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Zeryen Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Fuat Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cumhuriyet Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

2,4 km / 5 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

68,4 km / 45 dakika: Eskişehir Kütahya Yolu / D230 / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

0,6 km / 1 dakika: Bozüyük / Bilecik / Sakarya / Istanbul yönündeki rampaya girin

23,1 km / 15 dakika: Bilecik Eskişehir Yolu yönünde devam edin

95,0 km / 1 saat 4 dakika: Adapazarı Bilecik Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

2,1 km / 4 dakika: Kumbaşı Yolu çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Kumbaşı Yolu yönünde devam edin

2,4 km / 4 dakika: Sakarya Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sağa dönün

1,4 km / 2 dakika: Çaybaşı Cd. konumunda sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde devam edin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz