Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Kütahya Şanlıurfa arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 12:30 Lüks Batman Seyahat aracıdır. HP40 olan bu araç tahmini olarak 12:30 civarı Kütahya şehrinden kalkacaktır. Kütahya ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kütahya Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Batman Seyahat, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,023.11 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 18dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

KÜTAHYA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > ŞANLIURFA > BATMAN 12.02.2021 12:30 HP40, 2+1 165 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KÜTAHYA > ŞANLIURFA > Silopi 12.02.2021 15:00 TR22, 2+2 150 TL Bilet Al

ŞANLIURFA KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > KÜTAHYA > BURSA 05.03.2021 18:30 T40, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KÜTAHYA 05.03.2021 20:30 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Kütahya Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Kütahya Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Kütahya Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Kütahya Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Kütahya Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Kütahya Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

KÜTAHYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Şanlıurfa Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Kütahya - Bilecik Şanlıurfa Uzaklık: 1,121.01 km / Süre: 01:26 Bilet Al
Kütahya - Uşak Şanlıurfa Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kütahya - Bursa Şanlıurfa Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kütahya - Sakarya Şanlıurfa Uzaklık: 2,090.44 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Kütahya - Isparta Şanlıurfa Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kayseri Ak Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kütahya Gaziantep Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Mersin Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kütahya Ak Turizm 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

Kütahya Şanlıurfa Otobüs Firmaları

KÜTAHYA ŞANLIURFA GÜZERGAHI

KÜTAHYA ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünden güneydoğu yönünde ilerleyin

2,4 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

3,0 km / 5 dakika: Dumlupınar Blv. yönünde devam edin

81,1 km / 52 dakika: Eskişehir Kütahya Yolu / D650 yönünde hafif sağa dönün D650 boyunca ilerleyin

17,4 km / 16 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz