LİDER DOĞU ANADOLU TRZ BİLETİ

Lider Doğu Anadolu Trz bileti almak için Lider Doğu Anadolu Trz bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Lider Doğu Anadolu Trz

Lider Doğu Anadolu Turizm, kurumsal ilkelere bağlı olarak hizmet veren, bilet satın alma işlemlerinin ise şubeler aracılığı ile ya da internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebileceği bir firmadır. Yolcularına modern araçlar ile hizmet vermekte olan firma, uygun fiyatları ile de sıklıkla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Konforlu yolculuk misyonu ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlayan firma uzun süreli yolculuklarda yüksek derecede konforu ve yolcu memnuniyetini hedeflemektedir. Koltukların arka kısımlarında yer alan televizyonlar ile birçok kanalı izleme, uzun yolculuklar sırasında yolculuğu keyifli kılacak film izleme ve müzik dinleme gibi seçenekler tercih edilebilmektedir. Lider Doğu Anadolu Turizm oldukça yeni olarak hizmet veren araç filosu ve uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine hizmet sunmaktadır. 

Lider Doğu Anadolu Turizmin misyonu ve vizyonu ise müşterilerine son model araç filosu ile konforlu yolculuklar sağlamak, uzun yolları daha keyifli hale getirmek için sunulan ikramlar ile müşterilerini memnun etmektir. Ayrıca müşteri odaklı olarak sunulan hizmet anlayışı ile müşterilerin tüm sorun, görüş ve bildirimlerini değerlendirmek ve eksik yönleri düzeltmek de firmanın misyonlarındandır. Güler yüzlü hizmet anlayışı, firmanın kadrosunda yer alan tüm çalışanların güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışması yasal prosedürlere birebir uyulması da firmanın tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir.

Lider Doğu Anadolu Turizm, birçok terminalde şubelerini bulundurarak bu şubelerde ise yolcu indirme, yolcu alma ve bilet sunumu gibi hizmetleri gerçekleştirmektedir. Firma uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedir ve araç filosunda bulunan Mercedes Benz, Travego gibi otobüslerle yolculuklarını gerçekleştirmektedir. Lider Doğu Anadolu firmasından otobüs bileti alma ya da bilet değiştirme gibi hizmetlerden yararlanmak için firmanın resmi sitesi olan http://www.liderdoguanadolu.com.tr sitesi üzerinden ya da (0472) 312 40 94 numarasından iletişime geçilebilmektedir. Ayrıca terminallerde yer alan şubelerde de bilet alım işlemleri gerçekleştirilmektedir.