LÜKS ADANA BİLETİ

Lüks Adana bileti almak için Lüks Adana bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Lüks Adana

Lüks Adana olarak bilinen Güney Lüks Adana Seyahat, Adana merkezli olan ve kuruluşundan günümüze dek yolcularına en kaliteli şekilde hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır. Kaliteli ve güvenli hizmeti hedefleyen firmanın araç filosu da buna paralel olarak oldukça modern ve donanımlıdır. Müşterilerine son derece güler yüzlü ve konuksever yaklaşımlar sergileyen çalışanları ve müşteri hizmeti odaklı çalışma prensibi ile sık tercih edilen firmalar arasında kısa sürede kendine yer edinen firma ayrıca uygun fiyatlarıyla da tercih edilme sebebidir. Sürekli olarak yenilenme ve ilerleme sürecinde olan firma, müşteri memnuniyetini ön plana alarak müşterilerin geri bildirimlerine göre kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Güney Lüks Adana Seyahat yolculuk yapan müşterilerine oldukça değer veren ve özel bir hizmet sunmayı amaçlamakta bu nedenle de güçlü ve iyi bir iletişime çok önem vermektedir. Yolcuların konforuna da çok önem veren firma, otobüslerde bulunan internete bağlanabilme, rahat koltuklar, koltuk arkası ekranlarda yer alan televizyonlar, USB girişleri ve elektrik prizleri ile yolculuk boyunca müşterilerinin ihtiyacı olan her şeyi yanlarında bulundurmaktadır.  Yolcuların yalnızca konforuna değil güvenliğine de bir o kadar önem veren firma, yolculuk sırasında gereken tüm güvenlik önlemlerini almakta ve yolcularına güven içinde bir yolculuk sağlamaktadır. Ayrıca Lüks Adana Seyahat filosunda bulunan modern ve donanımlı Mercedes Benz ve Setra markalarına sahip otobüsler ile de yolcuların güvenli bir yolculuk sağlaması amaçlanmıştır.

Lüks Adana Seyahat ile yolculuk etmek için bilet alma, bilet tarihi değiştirme, bilet iptali gibi işlemler firmanın şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca firmanın internet sitesi olan www.guneyluksadana.com adresinden de işlemler halledilmektedir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek ve seferler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ise 0326 227 31 50- 60 numaraları aranarak firmayla iletişim kurulabilmektedir.