LÜKS BARIŞ TURİZM BİLETİ

Lüks Barış Turizm bileti almak için Lüks Barış Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Lüks Barış Turizm

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren, müşterilerinin değişen beklentilerine tam zamanında ve en uygun şekilde çözümler sunmaya çalışan Lüks Barış Turizm; sürekli değişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, en uygun çözümleri geliştirerek, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır sizlere. Otobüs firmaları ve ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir. Yolculukları boyunca müşterilerinin güvenliği, rahatlığı ve mutluluğu için gerekli tüm tedbirleri almak, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye taşımak hedefledikleri vizyonların başında gelmektedir.

Lüks Barış Turizm yenilenen yirmiden fazla aracı, filosu ile ülkemizin birçok iline ve ilçesine müşterilerinin ulaşımını sağlamaktadır. Araçlarında, internet bağlantısı, rahat koltuklar, uydu yayınlı koltuklar, kişiye özel televizyon, kulaklık hem televizyon hem de ayrıca koltuklarda bulunan radyo ve müzik yayını, cep telefonu serbestliği, okuma lambaları ve kişisel radyolar barındırmaktadır. İnternet sitesi üzerinden Bilgi merkezi butonuna tıklayarak filomuzu seçebilir, seyahat yapacağınız otobüsleri inceleyebilir, her bir otobüsün telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Site üzerinden hakkımızda bölümünü okuyabilir, ulaşım sektöründe hizmet veren Lüks Barış Turizm’in belgelerini kontrol edebilir, online işlemler üzerinden bilet alabilir, rezervasyon yaptırabilir, rezervasyonlarınızı iptal edebilir, rezervasyon ve açık biletlerinizi seferlere bağlayabilir, biletlerinizi açığa alabilirsiniz. Bunun yanı sıra üye olarak müşterilerine sunacakları yeniliklerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bilgi merkezi üzerinden, seferlere, şubelere, filolara, mesafelere, hava durumuna ve yol durumuna göz atabilir, inceleyebilirsiniz. İletişim kısmından ise, istek, öneri, şikayetlerin yanı sıra online olarak internet üzerinden yapabileceğiniz tüm işlemleri telefonla da yapabilirsiniz. Lüks Barış Turizm’in müşteri memnuniyetini ilke edindiğini bilerek güvenle, kaliteli bir seyahat yapabilirsiniz.

Lüks Barış Turizm iletişim adresi ise aşağıdaki gibidir;

Büyük İstanbul Otogarı No :123 İstanbul/TÜRKİYE

Telefon Numaraları: İstanbul Otogar-0212 658 05 95, Erzincan Otogar-0446 214 10 81, Ulalar-0446 226 63 63, Kartal-0216 488 28 23

Email: bilgi@luksbaris.com